chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Києві стартує 44-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість»

25 жовтня 2014 о 16:18

Сьогодні, 25 жовтня, в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться урочиста церемонія відкриття 44-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Як повідомляє офіційний сайт кінофестивалю, МКФ «Молодість» триватиме в Києві з 25 жовтня по 2 листопада.

Фільмом-відкриттям стане драма «Три серця» французького режисера Бенуа Жако (Франція-Німеччина-Бельгія, 2014). У головних ролях – Бенуа Поельвоорд, Шарлотта Ґенсбур, К’яра Мастроянні, Катрін Деньов. Прем'єра стрічки відбулася у рамках Венеційського кінофестивалю цього року.

Традиційний Приз за внесок у світове кіномистецтво, статуетку Скіфський Олень, вручать видатному грузинському режисеру і сценаристу Ельдару Шенгелая. Його творчий шлях починався на кінофестивалі «Молодість». 30 років тому Шенгелая здобув головну премію Всесоюзного кінофестивалю в Києві за фільм «Блакитні гори, або Неправдоподібна історія». Саме цю стрічку покажуть у рамках «Молодості-44».

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини культури

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі