chrome firefox opera safari iexplorer

Україна випередила Росію за рівнем володіння англійською

09 жовтня 2014 о 13:29

Україна потрапила до переліку країн з середнім рівнем володіння англійською мовою, випередивши сусідню Росію, яку віднесли до країн з низьким рівнем знання цієї мови.

Про це свідчать результати рейтингу English Proficiency Index.

Згідно з оприлюдненими даними, Україна посіла у рейтингу 27-му сходинку.

Найкраще ж розмовляють англійською у північних країнах. Лідер рейтингу — Швеція.

До групи країн з дуже високим рівнем володіння цією мовою увійшло сім держав, серед яких Швеція, Норвегія, Нідерланди, Естонія, Данія, Австрія та Фінляндія.

Високий рівень знань іноземної мови відзначають у Польщі, Угорщині та Словенії.

Серед країн, де найгірше розмовляють англійською, опинилися Ірак, Саудівська Аравія та Алжир.

Загалом індекс володіння англійською охоплює 60 країн світу.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі