chrome firefox opera safari iexplorer

Власники київських маршруток незаконно піднімають ціни на проїзд

13 жовтня 2014 о 10:09

У Києві знову дорожчає проїзд у маршрутках. Ціна на проїзд в автобусі №192 (від ст. м «Петрівка» — вул. Милославська) зросла з 3,5 грн до 4 грн.

Про це повідомляє Сегодня. 

«Їхав у 192-й маршрутці минулої п'ятниці, заплатив 3,5 грн. При мені водій клеїв оголошення в салоні, що проїзд буде вже 4 грн. Знайомий їхав в той же день, годині о сьомій вечора, розповів, що вже проїзд подорожчав на 50 копійок», — розповів киянин Юрій Поап.

На його думку, таке підвищення проїзду необґрунтоване, адже сам маршрут короткий — 11 км. «Ціни піднімаються, а комфорт в маршрутках — ні», — скаржиться Юрій. 

За словами експертів, перевізнику довелося підняти ціни на 192-му маршруті через маленький пасажиропотік. «Маршрутки їздять напівпорожні, і якщо перевізник не підняв ціну на проїзд, то сам маршрут довелося б закрити. Адже дизпаливо і бензин дорожчають з кожним днем», — пояснив нам власник одного з автопарків Микола Бацан. 

Крім того, ще чотири перевізника подали документи в департамент транспорту КМДА з проханням підняти вартість проїзду до 4 грн. 

«Те, що перевізники самовільно піднімають тарифи — незаконно. Дозвіл вони зобов'язані отримати в департаменті транспорту, а з 192-му маршруту такого рішення не було. Наскільки я знаю, ще на чотирьох столичних маршрутах хотіли підняти тарифи до 4 грн, але дозволу так і не отримали», — розповів начальник служби комунальних перевезень КМДА Сергій Савтир. 

Він пообіцяв, що його підлеглі перевірять інформацію про законність підвищення вартості проїзду в маршрутках і якщо виявлять порушення, на власників маршруток буде складено припис. 

«При проведенні конкурсу на сто столичних маршрутів, який стартує у цьому місяці, це буде враховуватися», — говорить Савтырь.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

19 червня

Інші дати
Никифор Шолуденко 
1919 – гвардії старшина, командир розвідувального взводу 22-ї гвардійської танкової бригади 1-го Українського фронту. Загинув, визволяючи Київ. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Євген Шерстобитов
(1928, м. Улан-Уде, Росія – 2008) – український кінорежисер і сценарист. На кіностудії імені О.Довженка поставив фільми «Туманність Андромеди», «Юнга зі шхуни «Колумб» та ін.
«Там, де є українці, там завжди є мистецтво» (Юрій Липа)
Розгорнути
Народився Євген Купчинський
(1867, Тернопільська область - 1938) – український композитор, віртуоз-цитрист, диригент.  
Розгорнути