chrome firefox opera safari iexplorer

Власники київських маршруток незаконно піднімають ціни на проїзд

13 жовтня 2014 о 10:09

У Києві знову дорожчає проїзд у маршрутках. Ціна на проїзд в автобусі №192 (від ст. м «Петрівка» — вул. Милославська) зросла з 3,5 грн до 4 грн.

Про це повідомляє Сегодня. 

«Їхав у 192-й маршрутці минулої п'ятниці, заплатив 3,5 грн. При мені водій клеїв оголошення в салоні, що проїзд буде вже 4 грн. Знайомий їхав в той же день, годині о сьомій вечора, розповів, що вже проїзд подорожчав на 50 копійок», — розповів киянин Юрій Поап.

На його думку, таке підвищення проїзду необґрунтоване, адже сам маршрут короткий — 11 км. «Ціни піднімаються, а комфорт в маршрутках — ні», — скаржиться Юрій. 

За словами експертів, перевізнику довелося підняти ціни на 192-му маршруті через маленький пасажиропотік. «Маршрутки їздять напівпорожні, і якщо перевізник не підняв ціну на проїзд, то сам маршрут довелося б закрити. Адже дизпаливо і бензин дорожчають з кожним днем», — пояснив нам власник одного з автопарків Микола Бацан. 

Крім того, ще чотири перевізника подали документи в департамент транспорту КМДА з проханням підняти вартість проїзду до 4 грн. 

«Те, що перевізники самовільно піднімають тарифи — незаконно. Дозвіл вони зобов'язані отримати в департаменті транспорту, а з 192-му маршруту такого рішення не було. Наскільки я знаю, ще на чотирьох столичних маршрутах хотіли підняти тарифи до 4 грн, але дозволу так і не отримали», — розповів начальник служби комунальних перевезень КМДА Сергій Савтир. 

Він пообіцяв, що його підлеглі перевірять інформацію про законність підвищення вартості проїзду в маршрутках і якщо виявлять порушення, на власників маршруток буде складено припис. 

«При проведенні конкурсу на сто столичних маршрутів, який стартує у цьому місяці, це буде враховуватися», — говорить Савтырь.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

9 серпня

Інші дати
Міжнародний день корінних народів світу
Свято Міжнародний день корінних народів світу відзначається в першій декаді серпня. Виникло за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в 1994 році. Присвячене питанням збереження корінних народів на планеті, захисту їх прав, богатству культури і надбанню.
Розгорнути
Варвара Ханенко
1852–колекціонерка, меценатка, громадська діячка. Дочка цукрозаводчика, мецената М. Терещенка. Разом із чоловіком Б. Ханенком заснувала приватний;музей, на основі якого в 1921 р. в Києві було створено Музей мистецтв;(нині Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків).
Розгорнути
Народилася Віра Холодна
(1893, м.Полтава – 1919) – українська актриса, «королева» німого кіно. Уславилася в фільмах «Пісня торжествуючої любові», «Міражі», «Життя за життя», «Забудь про камін…» та багатьох інших.
«Ваши пальцы пахнут ладаном, А в ресницах спит печаль. Ничего теперь не надо нам, Никого теперь не жаль. И когда Весенней Вестницей Вы пойдете в синий край, Сам Господь по белой лестнице Поведет Вас в светлый рай...» (Олександр Вертинський, посвята Вірі Холодній)
Розгорнути