chrome firefox opera safari iexplorer

Як проголосувати тим, хто не вдома?

08 жовтня 2014 о 14:20

Центральна виборча комісія дозволила виборцям Донеччини та Луганщини тимчасово змінити місце голосування лише за паспортом, написавши заяву до органу державного реєстру, без надання інших підтверджуючих документів.

Раніше така ж процедура була затверджена для переселенців з Криму. Отже виборці, виборча адреса яких відноситься до території Донецької чи Луганської областей та АРК Крим, при зверненні до органу ведення державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування на період проведення позачергових виборів народних депутатів 26 жовтня 2014 року, можуть не додавати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування, але з собою потрібно мати паспорт. Проте вимушені переселенці можуть обирати лише політичні партії без права голосу за мажоритарників.

Також є чимало громадян, які перебувають зараз на навчанні, у відрядженні, відпустці, але хочуть взяти у виборах нової Верховної Ради. Відповідно до чинного законодавства, виборці можуть проголосувати не за місцем своєї реєстрації, але їм потрібно звернутися до органу ведення державного реєстру з паспортом чи військовим квитком та довідкою з роботи, навчання чи іншими підтверджуючими документами.

Змінити місце голосування м можна в термін до 20 жовтня включно. Органи ведення державного реєстру виборців знаходяться в приміщеннях районних державних адміністрацій, виконкомів районів в містах Полтава та Кременчук, міських рад в Комсомольську, Лубнах, Миргороді.

Кожен голос важливий, візьми участь в люстрації влади на позачергових виборах!

Регіональний координатор просвітницької кампанії ВГО Центр підтримки громадських ініціатив Ганна Кіященко

Джерело: np.pl.ua
Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...