chrome firefox opera safari iexplorer

Здорові звички, які приносять шкоду

29 жовтня 2014 о 15:09

Багато вважають, що восьмигодинний сон є повноцінним і корисним. Однак оптимальна тривалість сну повинна становити сім годин

В Англії були проведені дослідження, які виявили сім корисних, на перший погляд, звичок, які завдають шкоди здоров'ю, пише toneto.net.

Щоденні водні процедури

Миття гарячою водою з милом позбавляє шкіру природних жирових виділень і призводить до відчуття сухості. Внаслідок чого на шкірі можуть утворюватися тріщини, в які легко проникає інфекція. Дерматологи рекомендують рідше митися гарячою водою з хімічними засобами гігієни і віддавати перевагу більш прохолодній воді.

Восьмигодинний сон

Багато вважають, що восьмигодинний сон є повноцінним і корисним. Однак така звичка може викликати синдром хронічної втоми. Джим Хорн — професор британського центру дослідження сну вважає, що оптимальна тривалість сну повинна становити сім годин. Він також рекомендує спати вдень 15-20 хвилин. Денний сон протягом декількох хвилин здатний відновити куди більше сил і енергії, ніж ціла годину нічного сну.

Полоскання рота

Вода змиває шар фтору, який утворюється на зубах після чищення зубів. Протягом півгодини після чищення, не можна брати в рот будь-які рідини. Крім того, після їжі також необхідно почекати півгодини, і прополоскати рот.

Відпочинок після їжі

У народі прийнято відпочити після прийому їжі. Але організм, перебуваючи в спокої, не може правильно перетравлювати з'їдене. Таким чином, порушується обмін речовин і калорії відкладаються у вигляді підшкірного жиру.

15 листопада

Інші дати
15 листопада відзначають:
  • Міжнародний день відмови від куріння.
  • Міжнародний день філософії.
Розгорнути
Народився Іван Падалка
(1894, с.Жорнокльови, Черкаська область – 1937) – український художник. Cтворив картини «Збирають баклажани», «Молочниці», «Cіножать», «У колгоспному саду», «Фотограф на селі», «Шахтарі», портрети М. Коцюбинського, П. Панча, Г. Cковороди; гравюри і графічні цикли «Вантажник», «Дніпрельстан» «Криворіжжя», «Полільниця», «Яблучко» та ін. 13 липня 1937 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР засудила І. І. Падалку як «учасника націонал-фашистської терористичної організації, що ставив за мету відторгнення України від СРСР та реставрацію капіталізму» до вищої міри покарання — розстрілу. Того ж дня вирок було виконано. 1 лютого 1958 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР знову повертається до справи І. І. Падалки і визнає її сфальсифікованою працівниками органів НКВС. Художника реабілітовано.
Розгорнути
Народився Володимир Блавацький (Трач)
(1900, м.Косів, Івано-Франківська область – 1953) – видатний український актор, режисер. В 1933 році у Львові створив художній театр «Заграва», який багато в чому орієнтувався на естетичні засади «Березоля» Леся Курбаса.
Розгорнути