chrome firefox opera safari iexplorer

Зявився сайт, де можна продати, купити та обміняти прочитані книжки

20 жовтня 2014 о 14:15

На сайті «Сам продав» можна продати свої книги або купити книжки з приватних бібліотек інших користувачів.

За словами ініціаторів, проект орієнтований в першу чергу на рідкісні книжки та старі видання, які важко знайти у звичайних книгарнях або онлайн-магазинах.

У майбутньому планується зробити розділи «Дам почитати» і «Хочу почитати», де користувачі зможуть розміщувати книги, які вони не хочуть купувати або продавати, але які б хотіли прочитати або позичити іншим.

11 лютого

Інші дати
Народився Анатолій Пашкевич
(1938, с.Довбиш Житомирської обл. - 2005) - український диригент, композитор, народний артист України. Очолював Черкаський, Волинський, Чернігівський народні хори. Автор пісень "Степом, степом", "Горить Батурин", "Дума про Берестечко", "Мамина вишня", "Синові", "Біла хата", "А мати ходить на курган", "А у нас на Україні", "Ой ти ніченько" та ін.
Розгорнути
Народилась Ганна Шиленко
(1919, с. Олексіївка, Росія - 1973), український графік. Станкова і книжкова графіка: серія кольорових літографій "Українські народні пісні", ліногравюра "Вечоріє", "Пам"ятник Т.Шевченкові в Каневі", "Седнів" та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі