chrome firefox opera safari iexplorer

Шведський літжурнал присвятив Україні листопадовий номер

13 листопада 2014 о 13:20

Листопадовий номер шведського журналу 10 TAL цілком присвятили Україні, повідомляє “Телекритика”.

На обкладинці журналу розмістили фото Оксани Забужко. У номері, окрім її текстів, представлено роботи інших українських письменників.

10TAL – це шведський незалежний журнал про літературу і мистецтво, який публікують із 1980 року. Часопис видає однойменна асоціація, виходить він чотири рази на рік.

10TAL публікує нариси, інтерв’ю, рецензії, фотографії, репродукції картин. Одним із важливих завдань журналу є популяризація молодих письменників. Тому в кожному номері дебютує щонайменше один літератор.

Фото з Fb 10TAL

Джерело: ЛітАкцент
Розділи: Новини культури

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі