chrome firefox opera safari iexplorer

У 2015 році в столичному метро запрацює Wi-Fi

03 листопада 2014 о 16:25

Вже у 2015 році на трьох станціях столичного метрополітену запрацює Wi-Fi. Днями був визначений переможець конкурсу. Про це повідомляє Gazeta.ua.

«Роботи з встановлення бездротового інтернету в метро почнуться вже в 2015 році, — розповіли в прес-службі метрополітену. — Спершу безкоштовний Wi-Fi з'явиться на станціях „Хрещатик“, „Льва Толстого“, „Театральна“, а протягом двох років він буде доступний на всіх станціях».

Вибір оператора мережі для метрополітену тривав кілька років. І навіть провели успішний конкурс. Однак він потім був оголошений недійсним.

Джерело: День
Розділи: Суспільство

9 березня

Інші дати
Георгій Нарбут 
1886 – український художник-графік. Автор славнозвісної ілюстрації до «Енеїди», графічної серії «Українська абетка», ескізів українських грошових знаків, цінних паперів, поштових марок, військових мундирів Української армії, нової української геральдики.
Розгорнути
Народився Тарас Шевченко
(1814, с.Моринці Черкаська область – 1861), український поет, художник, мислитель, письменник, драматург, громадсько-політичний діяч.
«Страшно впасти у кайдани. Умирать в неволі, А ще гірше — спати, спати, І спати на волі — І заснути навік-віки. І сліду не кинуть Ніякого, однаково, Чи жив, чи загинув!» (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Народився Микола Пимоненко
(1862, м. Київ - 1912) – український художник, автор багатьох картин на сільську та міську тематику: «Сінокіс», «Проводи рекрутів», «Жниця», «Свати», «У похід», «Ярмарок», «Весілля в Київській губернії», «Ворожіння».
Розгорнути
Народився Тарас Боровець (Бульба)
(1908, с. Бистричі рівненська область – 1981) – діяч українського повстанського руху часів Другої світової війни, засновник УПА "Поліська Січ".
Розгорнути

Новини Дивитися всі