chrome firefox opera safari iexplorer

Україна запроваджує паспортний контроль на «кордоні» із зоною АТО

06 листопада 2014 о 17:08

Держприкордонслужба змінила правила пропуску громадян в окремі райони Донецької та Луганської областей. Бажаючі в'їхати або виїхати з зони Антитерористичної операції повинні показувати документи.

Громадяни України та іноземці, які в'їжджають і виїжджають із зони проведення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі, повинні будуть показувати на контрольно-пропускних пунктах документи, що посвідчують особу. Порядок здійснення пропуску громадян оприлюднено на сайті Держприкордонслужби України в четвер, 6 листопада.

Згідно з новими правилами, українці можуть показувати паспорт громадянина України, закордонний паспорт, дипломатичний або службовий паспорт, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення особи моряка або члена екіпажу. Для дітей віком до 16 років необхідно мати при собі свідоцтво про народження.
Контроль іноземців
Іноземці та особи без громадянства зможуть в'їжджати та покидати зону АТО через контрольні пункти за документами для в'їзду та виїзду з України, визначеними статтею 15 закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». Їх пропускатимуть за наявності паспорта, візи або посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні, інформує Держприкордонслужба.
Якщо ж іноземці або особи без громадянства в'їхали на територію України в пунктах пропуску у межах Донецької та Луганської областей, де прикордонний контроль не здійснюється, українські прикордонники не пропускатимуть їх на виїзд із зони АТО.

Джерело: DW
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути