chrome firefox opera safari iexplorer

Українські видавництва створюють «Бібліотечку для Донбасу»

11 листопада 2014 о 18:47

Триває акція зі збору книг «Бібліотечка для Донбасу», започаткована Держкомтелерадіо за ініціативою уповноваженого Президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірини Геращенко.

Про це Еспресо.TV повідомили у прес-службі Державного комітету телебачення і радіомовлення.

За час акції українські видавці направили тисячі книжок у школи Донецької та Луганської області, у місця, де мешкають вимушені переселенці з Криму та Донбасу, військові шпиталі та лікарні, де перебувають поранені українські бійці, учасники АТО.

Нещодавно про своє бажання підтримати благодійну акцію та безкоштовно передати навчальну, методичну, художню та дитячу літературу школам, які знаходяться у зоні АТО, заявили ТОВ «Видавничий дім «ОСВІТА», ТОВ ПКФ «БАО» та ТОВ «Видавництво ФОЛІО».

Нагадаємо, що в благодійній акції із збору книг «Бібліотечка для Донбасу» вже взяло участь понад 50 українських видавців. Про початок акції було заявлено наприкінці серпня під час проведення Київської книжкової виставки до Дня знань, її підтримали учасники Форуму видавців у Львові.

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі