chrome firefox opera safari iexplorer

Мінкульт відправляє бійців АТО на «Наталку Полтавку»

15 грудня 2014 о 16:44

За ініціативи Міністра культури України В'ячеслава Кириленка військові, поранені в зоні АТО, безкоштовно відвідають грудневі вистави Національної опери, пише Cultprostir.

Як повідомляє прес-служба Міністерства культури України, перші 50 військових отримали запрошення на виставу «Наталка Полтавка».

Окрім того, артисти Національної Опери проводитимуть у зоні АТО концерти української народної пісні за участі Ансамблю народної музики Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Міністерство культури України виступило із закликом до інших театрів та творчих колективів долучитися до цієї ініціативи та надати можливість пораненим бійцям та військовим, що прибули із зони АТО, безкоштовно відвідувати найкращі театральні постановки.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини культури

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі