chrome firefox opera safari iexplorer

У 2014 українці в 50 разів більше клопотали про отримання притулку в Польщі

19 січня 2015 о 17:09

Польща у 2014 році отримала від громадян України близько 2,3 тис. клопотань про надання притулку, що в 50 разів більше, ніж у попередньому році.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дані Польської адміністрації у справах іноземців (UDSC).

Для порівняння – в 2013 році до Польщі надійшло 46 таких клопотань.

Українці посіли друге місце за кількістю поданих заявок про притулок після громадян РФ чеченської національності, котрі залишились традиційними лідерами серед іноземців, що просили притулок у Польщі.

UDSC вже розглянула більше тисячі заявок, котрі подали українці, але згоду на перебування у Польщі в рамках процедури надання статусу біженця отримали 17 громадян України.

У майже 650 випадках польська адміністрація видала негативне рішення, а 370 справ було залишено без розгляду

За даними UDSC, кількість заявок від українців про надання притулку зменшилася в останні два місяці минулого року після того, як у жовтні сягнула рекордного за весь рік місячного показника в понад 300 таких прохань.

За перші два тижні поточного року такі заявки подали трохи більше 60 громадян України.

Найчастіше притулку в Польщі просили мешканці Донбасу та окупованого у березні Росією Криму.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...