chrome firefox opera safari iexplorer

Влітку у школах можуть відкритися мовні табори

23 січня 2015 о 09:13

У Міністерстві освіти і науки відбулася нарада з представниками міжнародних організацій, під час якої була обговорена можливість створення літніх мовних таборів в українських школах.

У відомстві повідомляють, що ініціатива міністерства має популяризувати вивчення іноземних мов серед українських школярів, повідомляє Освіта.ua.

«Сьогодні Міністерство вивчає можливість відкриття мовних таборів у всіх школах країни влітку цього року. Під час реалізації цієї ініціативи МОН розраховує залучити до роботи в таборах волонтерів, носіїв мов за допомогою міжнародних організацій та вчителів за їх бажанням», — повідомляють у МОН.

Процес впровадження ідеї мовних таборів потребує вирішення питання забезпечення вчителями та формату викладання.

Завдання мовного табору полягає у зацікавленні дітей іноземними мовами, а не перетворення його роботи на продовження навчання.

У Міністерстві освіти зазначають, що відомство отримало багато пропозицій щодо формату мовних таборів: дискусійні клуби, театральні студії, робота над конкретним проектом, які обов’язково буде враховано.

12 лютого 2015 року МОН заплановано проведення наради методистів іноземних мов, на яку запрошуються представники міжнародних організацій, з метою ознайомлення з форматом майбутніх літніх мовних таборів.

Розділи: Новини освіти

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути