chrome firefox opera safari iexplorer

У Київському напівмарафоні побіжать депутати Європарламенту

24 квітня 2015 о 10:53

26 квітня столиця України вже вп'яте стане господаркою міжнародного напівмарафону. Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 традиційно відбудеться на Контрактовій площі в Києві.

За кілька днів до стартового вистрілу, що символізуватиме відкриття Київського напівмарафону, організатори Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 провели спеціальну прес-конференцію.

Її учасниками стали:

Дмитро Черніцький, засновник Nova Poshta Kyiv Half Marathon;
Ігор Гоцул, президент Федерації легкої атлетики України;
Ірина Ліщинська, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Олімпійських ігор у Пекіні, срібна призерка чемпіонату Світу в Осаці;
Анатолій Анатоліч, телеведучий, котрий готувався до напівмарафону в рамках тренувань Open Run Day;
Ірина Холод, директор з маркетингу «Нова Пошта», титульного спонсора напівмарафону.
Світлана Сом, керівник проектів Фундації Дарини Жолдак.

Дмитро Черніцький: «Рівно п'ять років тому, у 2010 році, ми починали з простої ідеї — організувати у столиці захід здоров'я та спорту. Ми змогли — і тоді це була наша маленька перемога. Та з кожним роком, завдяки нашим спонсорам, партнерам та учасникам, ми розвиваємося.

Цього разу близько 6000 тисяч учасників зможуть насолодитися незабутніми змаганнями в серці Києва. Ми доклали чимало зусиль, щоб зробити по-справжньому європейське змагання: якісне і цікаве, — сподіваюся, у нас це вийшло, принаймні, про це свідчить участь провідних європейський політиків у Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015».

У Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 вирішили взяти участь близько 6000 спортсменів. Київський міжнародний напівмарафон у 2015 році запропонував бігунам дистанції — дитячі 100, 500 та 1000 м, дорослі — 2, 5, 10 та 21,0975 км (індивідуальна та естафета). Реєстрацію на деякі дистанції (5 та 10 км) довелося закрити достроково, адже за перші тижні через значний ажіотаж ліміт можливих учасників (1000 бігунів на кожну) був вичерпаний.

Цьогорічний напівмарафон розширив лінійку ролерських дистанцій — три дитячі 100, 500 та 1000 м, та два дорослі — 5 та 21,0975 км.

26 квітня у Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 візьме участь колишній прем'єр-міністр Словаччини Мікулаш Дзурінда. Він очолить команду з депутатів Європарламенту — Діти Харанзової (Чехія), Івана Штефанця (Словаччина) та представника Єврокомісії Романа Баб'яка.

Команда Мікулаша Дзурінди «Бігом за Україну» хоче продемонструвати, що відповідальні європейські лідери мають моральний обов'язок проявити солідарність з Україною протягом всеохоплюючого процесу реформ, в який занурилась країна.

«Ця символічна акція покаже нашу підтримку і солідарність з українським народом. Я бачу багато схожого між бігом на марафоні та впровадженням реформ: обидва процеси вимагають довготермінових зобов'язань, вони можуть бути болючими зараз, але це не порівняти із відчуттям винагороди після перетину фінішної лінії. Обидва процеси, також, вимагають командних зусиль», — сказав Мікулаш Дзурінда, котрий наразі очолює аналітичний центр, політичну фундацію Центр Європейських Студій ім. Вільфреда Мартенса в Брюсселі.

Також в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 відбудеться благодійний «Забіг заради майбутнього» на 2 км. Цьогоріч у рамках ювілейного — п'ятого — змагання всі небайдужі зможуть допомогти обладнати реабілітаційне відділення у Київській міській дитячій клінічній лікарні №1. Всі зібрані від реєстрації на дистанцію кошти будуть направлені на придбання спеціального обладнання.

Разом з киянами та гостями столиці 26 квітня на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 побіжать відомі музиканти, громадські діячі, паблісіті — гімнастка Наталія Годунко, художниця Марина Лапа тощо. Номери зареєстровані учасники події зможуть забрати 24-25 квітня на НСК «Олімпійський» під час масштабної спеціалізованої виставки Sport Expo UA.

За словами організаторів, очікується, що бігове містечко Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 відвідає близько 25 тисяч спортивних «туристів».

Обмежений рух громадського транспорту:

У зв'язку з проведенням напівмарафону рух автотранспорту на маршрутах наймасовішого в Україні бігового змагання буде обмежено.

25 квітня з 6:00 і до 20:00 26 квітня буде перекрито рух на вулиці Петра Сагайдачного. Контрактова площа буде перекрита з 6:00 ранку 25 квітня до 6:00 27 квітня.

26 квітня, безпосередньо в день забігів, буде обмежено рух на наступних вулицях:

Дніпровський узвіз (з 8:30 до 13:15 перекрито підйом та спуск біля мосту Метро)
Набережне шосе (з 8:30 до 14:15 перекрито рух в обидва напрямки від мосту Метро до Контрактової площі, з 8:30 до 15:30 перекрито рух від Боричевого узвозу до мосту Метро)
вул.Набережно-Крещатицька (з 8:30 до 16:00 перекрито рух у проміжку від Боричевого узвозу до Гаванського мосту)

Гаванський міст (з 09:00 до 13:15 перекрито рух в обидва напрямки, з 09:00 до 16:00 перекрито рух в сторону Московського мосту)

вул. Набережно-Рибальська (з 09:00 до 12:15 перекрито рух в обидва напрямки, з 09:00 до 12:15 перекрито рух в сторону Московського мосту)

Московський міст (з 09:15 до 11:30 перекрито рух у сторону Лівого берега до зупинки «Парк Дружби Народів»)

вул. Труханівська (з 8:00 до 16:00 перекрито рух в обидва напрямки)

Володимирській узвіз (з 8:30 до 15:45 перекрито рух в обидва напрямки)

Звертаємо увагу, що на вищезазначених вулицях буде обмежено рух всіх видів транспорту: в тому числі громадського та велосипедного.

Тож, заздалегідь продумуйте свій маршрут 26 квітня.

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути