chrome firefox opera safari iexplorer

Футбольний клуб «Металург» (Донецьк) припинив існування

11 червня 2015 о 08:19

Головний акціонер ФК «Металург» Сергій Тарута розповів каналу «Футбол» про припинення існування донецького клубу.

«Є рішення про злиття двох клубів — «Металурга» і «Сталі». До початку чемпіонату цей процес буде завершений, і команда виступатиме у вищій лізі під брендом «Сталі». «Металург» на сьогоднішній день не може перебувати в Донецьку. Фінансування двох команд — непосильне завдання для акціонерів «Індустріального союзу Донбасу». Тому ми ухвалили таке рішення. Буде одна команда — «Сталь», — заявив бізнесмен.

За словами Сергія Тарути, наразі невідомо, хто з головних тренерів обох клубів продовжуватиме тренувати команду.

«Розмовляв із гендиректором «Сталі» Максимом Завгороднім, завдяки йому команда добилася успіхів. Там є глядачі, тобто, є для кого грати. Команда буде в Дніпродзержинську. Нав'язувати нову назву уболівальникам не будемо, тому вирішили залишити назву «Сталь» та об'єднати зусилля», — сказав Тарута.

Нагадаємо, «Сталь» завершила сезон у першій лізі на другому місці, а «Металург» фінішував в УПЛ восьмим.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Спорт в Україні

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі