chrome firefox opera safari iexplorer

Канада допоможе Україні відродити авіабудівництво

08 червня 2015 о 10:59

Лідери канадської авіаційної промисловості візьмуть участь у відновленні авіаційної промисловості України. Про це у понеділок, 8 червня, повідомляє прес-служба ДК «Укроборонпром».

Відповідних домовленостей українська делегація досягла на конференції і виставці CANSEC, яку проводила Асоціація безпеки та оборонної промисловості Канади.

Згідно з повідомленням, цьогоріч Україна направила в Оттаву найпотужніше представництво за всю історію, щоб вирішити питання обороноздатності і безпеки держави. У складі делегації, яку очолив генерал-полковник, керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, працювали і чиновники «Укроборонпрому».

Сторони провели переговори з Bombardier, Pratt & Whitney, CAE, Magellan Aerospace, Bell Helicopter (MTL), Esterline CMC Electronics та іншими гігантами канадської авіаіндустрії.

Нагадаємо, що навесні цього року ДП «Антонов» рішенням КМУ було передано в управління ДК «Укроборонпром».

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі