chrome firefox opera safari iexplorer

У Берліні відбудуться Дні українського кіно на підтримку Олега Сенцова

10 червня 2015 о 18:40

З 29 червня до 2 липня в Берліні в кінотеатрі Babylon пройдуть Дні українського кіно на підтримку ув'язненого режисера Олега Сенцова.

В рамках днів будуть показані документальні та художні фільми, сучасні та класичні, в тому числі «Плем'я» Мирослава Слабошпицького, «Майдан» Сергія Лозниці, відновлена ​​версія культового фільму «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, «Весна» Михайла Кауфмана.

Дні українського кіно хочуть ще раз звернути увагу на події в Україні та на долю українського режисера Олега Сенцова, а також познайомити аудиторію з нинішньою українською кіноіндустрією.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Новини культури

10 червня

Інші дати
Народився Микита Шумило
(1903, с. Михайлівка Черкаської обл. - 1982) - український письменник, літературознавець, перекладач, журналіст. Автор збірок оповідань і нарисів, двох книжок для дітей, літературно-критичних нарисів "Олесь Гончар" і "Силуети".
Розгорнути
Народився Леонід Усачов
(1899, с. Червоне Кіровоградської обл. - 1965) - український композитор і диригент.
Розгорнути
Народився Богумил Воячек
(1857, Чехія – 1934) – український контрабасист, диригент, композитор, педагог чеського походження. В 1883 – 1915 рр. - соліст-констрабасист Оперного театру в Києві.
Розгорнути
1917 – проголошення Центральною Радою І Універсалу
«До українського народу в Україні і поза України сущому», яким проголошувалася автономія України. Універсал став основою для розмежування законодавчих і виконавчих функцій органів влади.  
«Народе український! В твоїх руках доля твоя. В сей трудний час всесвітнього безладдя й роспаду докажи своєю одностайністю і державним розумом, що ти, народ, народ хліборобів, можеш гордо і достойно стати поруч з кожним організованим, державним народом, як рівний з рівним.» (І Універсал)
Розгорнути