chrome firefox opera safari iexplorer

Як вибрати ламінат: прості і корисні поради

31 серпня 2015 о 16:10

Якому виду підлогового покриття слід віддати перевагу?

При оформленні будь-якого приміщення дуже важливу роль відіграє вибір підлогового покриття: воно повинно поєднувати в собі якість, практичність, довговічність, і що важливо — гармоніювати з навколишнім оточенням. Звичайно, найоптимальнішим варіантом завжди є і буде натуральний матеріал, адже за своїми якісними і зовнішніми характеристиками паркетну дошку з шляхетної деревини складно з чимось порівняти. Однак ціна питання дуже часто змушує шукати альтернативу, оскільки таке покриття, як паркет, дозволити собі може не кожен. І альтернатива є — грамотно і зі смаком підібраний ламінат у Києві ні за виглядом, ні за якістю мало в чому поступається паркетній дошці, і при цьому всьому має більш демократичну ціну.

Що необхідно знати, вибираючи ламінат?

Для того щоб правильно вибрати ламінат, потрібно знати декілька простих правил:

  1. У першу чергу зверніть увагу на клас навантаження. Цим параметром визначається зносостійкість матеріалу, його довговічність і гранична здатність витримувати вагу. Клас навантаження позначається двозначною цифрою: для домашнього підлогового покриття вистачить 31-32 класу.
  2. Велике значення має товщина матеріалу. Саме цей параметр відповідає за такі цінні для покриття якості, як ударостійкість, теплопровідність, звукоізоляція. У середньому ціновому сегменті знаходяться ламелі товщиною 8 мм — це якраз те значення, якого достатньо для житлової кімнати.
  3. Наявність злобливих складових у складі матеріалу повинно зупинити вас від його покупки. В деякі дешеві види додається формальдегід, який автоматично переводить такий ламінат в розряд екологічно небезпечних матеріалів. Орієнтуватися треба на позначення Е1 — наявність цієї марки на пакуванні означає, що склад відповідає євростандартам.
  4. Водостійкість має значення, навіть якщо ви не збираєтеся використовувати ламінат для приміщення з підвищеним рівнем вологості. Стійкі до впливу вологи різновиди служать набагато довше, тому обов'язково поцікавтеся у продавця-консультанта на наявність цієї властивості. Також уберегти ламінат допоможуть спеціальні водовідштовхувальні мастики, якими натирається покриття.
  5. Ну і одну з найголовніших ролей відіграє зовнішній вигляд ламінату. Цей матеріал вміє маскуватися не тільки під дерево, а ще й під граніт, плитку і навіть мармур. Краще всього виглядає покриття натуральних кольорів і нейтральною текстури — такі зовнішні характеристики роблять оздоблюванне приміщення універсальним доповненням, навіть якщо ви одного разу задумаєте кардинально змінити дизайн кімнати.

Ці прості секрети допоможуть вам не помилитися з покупкою ламінату. Пам'ятайте — найголовніше, щоб обраний матеріал був практичним і гармонійно доповнював дизайн приміщення

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути