chrome firefox opera safari iexplorer

Літо-2015 виявилося найсухішим за останні 125 років

02 вересня 2015 о 13:08

Середня температура цього літа склала + 21,6° С, що на 2,9° С перевищує кліматичну норму.

Про це  повідомили в Центральній геофізичній обсерваторії.

«За даними спостережень метеостанції, середня температура повітря цьогорічного літа склала + 21,6° С, що на 2,9° С перевищує кліматичну норму. Літо-2015 зайняло 2 позицію серед найтепліших після літа 2010 року за весь період спостережень у Києві з 1881 року», — йдеться у повідомленні.

Загалом, відзначають в обсерваторії, всі три місяці літа були теплішими за кліматичну норму, але серпень мав найбільше відхилення від норми (+4,0° С).

Крім того, цьогорічне літо виявилося найсухішим за останні 125 років спостереження: опадів випало лише 30% кліматичної норми.

Протягом останніх трьох місяців було 6 температурних рекорди у бік перевищення попередніх значень. Загалом температура перших восьми місяців перевищила кліматичну норму на 2,9° С, що стане передумовою входження цього року до п`ятірки найтепліших за 135 років спостереження в столиці, прогнозують в обсерваторії.

18 грудня

Інші дати
Народився Микола Куліш
(1892, смт.Чаплинка, Херсонська область – 1937) – український письменник, режисер, драматург, громадський діяч, педагог. Автор п»єс «Мина Мазайло», «97», «Народний Малахій».
Розгорнути
Народилася Михайлина Коцюбинська
(1931, м Вінниця - 2011) - літературознавець. Авторка книжок "Образне слово в літературному творі", "Література як мистецтво слова", "Етюди про поетику Шевченка", "Зафіксоване і нетлінне" та ін.
Розгорнути
Народився Роман Завадович
(1903, с. Славна тапер Тернопільської обл. - 1985) - письменник, редактор україномовних видань за кордоном. Автор низки книжок для дітей, а також збірки релігійних віршів "З буднів у свято".
Розгорнути

Новини Дивитися всі