chrome firefox opera safari iexplorer

Найкращі молоді художники України представлять свої роботи

23 листопада 2015 о 11:28

Виставка фіналістів конкурсу молодих українських художників МУХі 2015 стартує 25 листопада в Інституті проблем сучасного мистецтва.

Із 350 заявок до фіналу потрапили 10 учасників, серед яких: Богдан Волинський, Дар'я Кольцова, Дана Косміна, Оксана Пиж, Антон Саєнко, Андрій Сакун, Борис Слажнєв, група Суповой Набор, Ома Шу та Ярина Шумська.

Переможець конкурсу отримає приз у розмірі 40 тисяч гривень, а ще двох фіналістів нагородять спеціальними преміями, які складають по 15 тисяч гривень.

«Сьогодні досить складно визначити рівень майстерності художника, оскільки мистецтво перестало вирішувати суто естетичні завдання, але основним його завданням видається аналіз і рефлексія на актуальні проблеми суспільства. І для молодого автора найбільш важливо знайти свою нішу в парадигмі сучасних мистецьких досліджень, висловити своє одночасно унікальне і близьке всім ставлення до певної теми, якісно вивчити і осмислити обрану проблему. У рамках конкурсу 2015 року, ми працюємо з десятьма художниками-номінантами, які – я впевнена в цьому – представлять на виставці роботи високого рівня і скористаються даними шансом в перспективі свого подальшого творчого розвитку», — розповіла Cultprostir куратор проекту Марина Щербенко.

Визначати переможці буде експертна міжнародна комісія, до якої увійшли Тетяна Тумасьян, Оксана Баршинова, Катерина Тейлор, Януш Балдига і Надім Самман.

Виставка фіналістів конкурсу МУХі 2015 триватиме до 5 грудня.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...