chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові стартує підготовка до Різдвяного Ярмарку

24 листопада 2015 о 14:10

У центрі міста розпочався монтаж дерев’яних будиночків для учасників. Традиційно Різдвяний Ярмарок працюватиме на проспекті Свободи та площі Ринок. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Роботи зі встановлення будиночків продовжуватимуться до початку грудня. Шостий Різдвяний Ярмарок запрацює 12 грудня і триватиме до 17 січня.

Урочисте відкриття відбудеться на свято Миколая, 19 грудня, о 18:00. У цей день на львів’ян та гостей міста чекає традиційне запалення міської ялинки та святкова програма на головній сцені Різдвяного Ярмарку біля Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

«Різдвяний Ярмарок у Львові відбудеться вже шостий рік поспіль. І для львів’ян, і для гостей з України та з-за кордону це вже традиційний символ різдвяних святкувань у Львові. Тут можна буде посмакувати різноманітними стравами національних кухонь, придбати подарунки для близьких і друзів. Також ми готуємо святкову розважальну програму. Цьогорічна концепція розважальної програми: Різдво народів світу. У рамках ярмарку відбудуться два фольклорні міжнародні фестивалі, про які ми зможемо розказати трішки згодом. Ще однією особливістю цьогорічного ярмарку є те, що вперше одними з учасників будуть підприємці-ремісники з Вільнюса», – розповідає Ольга Гренюх, співорганізатор шостого Різдвяного Ярмарку у Львові.

На території Різдвяного Ярмарку діятимуть три сектори: сувенірна панорама із виставкою-продажем виробів від народних майстрів, гастрономічний сектор зі стравами національних кухонь та «Територія різдвяного настрою» із насиченою святковою програмою для усієї родини. Також тут готують благодійну кампанію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – зазначають організатори.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути