chrome firefox opera safari iexplorer

Київські виставки потрапили до топ-15 світового рейтингу

22 грудня 2015 о 10:27

До міжнародного рейтингу Топ-15 виставок сучасного мистецтва увійшли 2 виставки, що проходили у Києві 2015 року. Рейтинг оприлюднило американське видання Hyperallergic.

Бієнале «Київська школа», яка тривала з 8 вересня по 1 листопада, посіла 4 місце рейтингу. Київська бієнале представила 6 шкіл і проходила на кількох локаціях у Києві та за кордоном. Один з авторів рейтингу Алпеш Пател зазначив, що Київська бієнале запам’ятається завдяки зусиллям команди «Центра візуальної культури», без якої не можливе було б її проведення, а також завдяки формату інтегрування виставкових проектів у площину публічного обговорення.

Восьму позицію зайняла виставка Карлоса Мотти «Патріоти. Громадяни. Коханці...», що розпочалася в PinchukArtCentre 31 жовтня і триватиме до 10 січня 2016 року. «Працюючи з журналістом, знайомим з лесбійками, геями, бісексуалами, трансгендерами, інтерсексуалами та квір активістами, Мотта взяв інтерв’ю в 11 осіб  на теми ЛГБТК під час війни. Кожне інтерв'ю делікатно відредаговане і транслюється на моніторі з навушниками для приватного перегляду, не стаючи дидактичним і сенсаційним», — написано в матеріалі.

До списку найкращих виставок також потрапили експозиції, які проходили в Нью-Йорку, Венеції, Мілані, Стамбулі, Гонконгу, Лондоні, Берліні та Мехіко.

 

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути