chrome firefox opera safari iexplorer

Київ визнано найбільш небезпечним містом Європи

25 лютого 2016 о 11:27

Згідно з рейтингом, складеним найбільшою у світі консалтинговою компанією Mercer, найбільш небезпечне місто в Європі – це Київ. У списку найнебезпечніших міст Старого континенту опинилася також Варшава, яка посіла 14-те місце.

Українська служба Польського радіо 24 лютого інформувала про рейтинг найкращих міст для проживання, підготований Mercer. Дослідження, однак, також показує, які міста – найнебезпечніші. Компанія, складаючи рейтинг безпеки, спиралася, зокрема, на взаємини з іншими країнами, внутрішню стабільність і рівень злочинності.

Хоча багато європейських міст належить до найбезпечніших у світі, серед них, однак, знайшлися такі, що в рейтингу Mercer опинилися несподівано низько.

Сервіс «Business Insider» виокремив список 17 найменш безпечних міст Старого континенту:

17. Мілан.

15-16. Барселона.

15-16. Белфаст.

13-14. Таллінн.

13-14. Варшава. Столиця Польщі має один з найнижчих показників злочинності в країні, але в рейтингу опинилася аж на 66-му місці з огляду на численні політичні протести, – робить висновок «Business Insider».

12. Париж.

11. Лондон.

10. Бухарест.

9. Загреб.

7-8. Рига.

7-8. Рим.

6. Мадрид.

5. Будапешт.

4. Софія.

3. Афіни.

2. Белград.

1. Київ. Громадські неспокої та напружені взаємини з Росією призвели до того, що Київ опинився на 189-му місці. За словами «Business Insider», у столиці України дуже частими є крадіжки, акти вандалізму і протести.

 

Розділи: Суспільство

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути