chrome firefox opera safari iexplorer

На Житомирщині ввели Нацгвардію охороняти бурштинові родовища

31 березня 2016 о 13:42

30 березня в Олевському районі Житомирської області, ввели підрозділи Національної гвардії, які чергуватимуть на родовищах разом з поліцією. Так спільні рейдові групи максимально обмежують доступ старателів до копалень, вважає Валерій Рудик, тимчасово виконуючий обов'язки начальника ГУ НП у Житомирській області.

Про це він написав на власній сторінці у соцмережі Facebook, пише Gazeta.ua.

«За цю ніч виявили та припинили декілька спроб незаконного видобутку сонячного каміння. До Олевського відділення поліції доставили 15 нелегальних старателів. Розпочаті кримінальні провадження. Упевнений, результатом спеціальних заходів стане повне припинення незаконного видобутку сонячного каміння. Ми всі: і правоохоронці, і органи влади та місцева громада чекаємо правового врегулювання цього питання. А до того потрібно вберегти наші землі та ліс від нещадного та бездумного нищення», — каже головний поліцейський області.

Зараз на Олевщині тривають роботи по відновленню та рекультивації сплюндрованих земель. Копанки засипано вже на понад 60 гектарах знищених лісових масивів.

Нагадаємо, учора в урощичі Гальбин, що біля селища Клесів Рівненської області, невідомі спалили вагончик, у якому чергувала поліцейська варта. Після того як приїхала підмога виникла бійка з копачами. Сімох поліцейських забрали до лікарні.

Розділи: Суспільство

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути