chrome firefox opera safari iexplorer

Нові авіанапрями 2016 року — туристичний лайфхак

15 березня 2016 о 14:45

Стали відомі нові авіасполучення України з іншими країнами в літній період, серед яких рейси в Ларнаку, Афіни, Венецію, Дюссельдорф та інші міста, повідомляє UBR.

У літньому авіарозкладі, яке набуде чинності з 27 березня, з'являться нові міжнародні рейси і навіть нові авіакомпанії.

Бориспіль зв'яжуть з Белградом і Венецією

Аеропорт Бориспіль у новому сезоні почне приймати рейси трьох нових авіакомпаній — Air Serbia, Mahan Air і Aegean Aviation.

Air Serbia робить уже не першу спробу освоїти маршрут Київ-Белград. До 2013 року за маршрутом літала українська авіакомпанія «Аеросвіт». Після того, як вона припинила польоти, пряме авіасполучення між Україною і Сербією було перервано. Спроба відновити прямі рейси була зроблена Air Serbia в травні 2014-го, проте старт польотів тоді відклали, що сам авіаперевізник пояснював наступним чином: «безпека пасажирів та екіпажів є першочерговими».

Цього разу польоти стартують з 2 червня і поступово їх кількість буде доведено до шести на тиждень. Поки рейси в сітку авіаперевізника ще не заведені.

Іранська авіакомпанія Mahan Air відновить польоти в Тегеран (частота — два рейси на тиждень).

Грецька авіакомпанія Aegean Airlines з кінця березня 2016 року переходить з Жулян у Бориспіль з рейсами в Ларнаку і Афіни.

З нових регулярних напрямків з'явиться також Геракліон. Раз на тиждень туди буде літати Ellinair.

Довгоочікуване відкриття нинішнього сезону — Венеція. Рейси туди запустить з 28 березня МАУ. Польоти здійснюватимуться тричі на тиждень. Рейс з Борисполя вечірній, по понеділках, четвергах і суботах, виліт 19:40, приліт о 21:25. Зворотний рейс ранковий, по вівторках, п'ятницях і неділях, виліт з Венеції у 04:55, повернення в Бориспіль в 08:20.

Також МАУ анонсує відновлення рейсу в Дюссельдорф. У літній розклад Борисполя він внесений до щоденної частотою. Проте ймовірність його запуску навесні на початку літа невисока. Скоріш за все його запустять ближче до осені.

У літньому сезоні мережу польотів з Жулян також збільшиться. YanAir запускає рейси в Єреван, Тель-Авів і Ригу. Рейс на Єреван стартує 8 квітня, буде здійснюватися по вівторках та четвергах. Виліт з Жулян до 8:50, приліт в Єреван о 12:35, назад виліт о 13:45, посадка в Києві в 15:45. Зараз доступний промо-тариф на рейс в обидва боки від 6109 грн. На сайті YanAir рекламується також рейс до Тель-Авів, у базу його поки що не завели, але старт планується у травні. Призначення на Ригу комісія Державіаслужби від 29 лютого рекомендувала видати.

З Одеси — в європейські столиці

В Одесу повернулися Lufthansa і Czech Airlines. Авіакомпанія Lufthansa з 31 березня 2016 року відновить після майже дворічної перерви регулярні рейси Одеса-Мюнхен, повідомили в прес-службі одеського аеропорту. Прямі рейси будуть здійснюватися по четвергах і суботах.

Czech Airlines з 27 квітня цього року відкриває прямий рейс Одеса-Прага-Одеса. Польоти будуть виконуватися тричі на тиждень. З Міжнародного аеропорту імені Вацлава Гавела у Празі рейси будуть відправлятися по понеділках та середах о 22.25, по суботах — у 19.50 за місцевим часом. Вильоти з аеропорту Одеси будуть здійснюватися по вівторках і четвергах о 05.00, по неділях — о 07.30 за місцевим часом.

А з 28 травня естонська державна компанія Nordic Aviation починає польоти за маршрутом Таллінн-Одеса-Таллінн. Прямі перельоти будуть здійснюватися раз на тиждень з 28 травня по 29 жовтня по суботах, а влітку, з 22 червня по 24 серпня, буде два рейси по середах і суботах. Тривалість польоту — 2 години 15 хвилин.

З Харкова — до Варшави

З 2 березня польська авіакомпанія LOT відкриває авіасполучення між Харковом та Варшавою. Частота п'ять разів на тиждень. По понеділках, п'ятницях і неділях рейси з Харкова до Варшави будуть відправлятися о 14:40, а по середах і четвергах — о 18:00. Назад по понеділках, п'ятницях і неділях о 11.05, по середах і четвергах о 14.25. Час польоту близько двох годин.

Вечірні вильоти дадуть можливість скористатися зручними стиковками з внутрішніми польськими рейсами, а також рейсами в Європу, наприклад, Краків, Гданськ, Вроцлав, Париж, Лондон, Мілан.

Влітку відновлює свою харківську програму UMAir. Планується виконувати рейси за маршрутами Київ – Амман – Харків –Амман – Київ і Київ – Бейрут – Харків – Бейрут – Київ по середах і п'ятницях відповідно.

Рейс до Тель-Авів обіцяє харків'янам YanAir. Призначення на цей рейс вже рекомендувала видати комісія Державіаслужби. В авіакомпанії повідомили, що Харків-Тель-Авів вважають дуже перспективним.

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі