chrome firefox opera safari iexplorer

«Двопакетна» оновлена влада свідчить про страх перед дочасними виборами, — Томенко

14 квітня 2016 о 10:00

Про це лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко сказав в ефірі обласного телебачення у Дніпропетровську, відповідаючи на запитання про принципи формування нового уряду.

«Це таємниця, бо цих принципів сьогодні не може назвати ніхто: відсутня програма діяльності нового уряду, і ніхто достеменно не знає, за якими саме критеріями підбиралися міністри, – зауважив М. Томенко. – Але якщо більш уважно придивитися на кадровий підбір, то стає зрозуміло, що в уряді будуть активно представлені найбільш вірні та довірені люди у делікатних фінансових питаннях не лише Порошенка, Яценюка, Гройсмана, але і цілої низки олігархів, які делегували своїх колишніх менеджерів чи піар-менеджерів на ключові посади».

«Враховуючи таке незбагненне поєднання людей, які прославилися тим, що «пиляли» бюджетні гроші на місцевому рівні, чи, скажімо, забезпечували комфортну діяльність українських олігархів, можна сказати, що такий уряд, де співіснуватимуть абсолютно непоєднувані ідеологічно та за місією люди, можна проголосувати лише так званим «пакетним голосуванням», – вважає Томенко.

На його думку, нове керівництво Верховної Ради і Уряду з п’ятьма віце-прем’єрами, проголосоване так званими «двома пакетами», це дійсно нове слово у формуванні державної влади. «Особливо пікантно це виглядає після масового «навчання» українських депутатів на чолі з В. Гройсманом у Європарламенті про те, як треба оптимізовувати, скорочувати та професійно підбирати кадри в парламенті і уряді», – зауважив політик.

Підсумовуючи, М. Томенко сказав, що всі розуміють, що і принцип такого «двопакетного» голосування, і характер створення нової коаліції та нового уряду свідчать про те, що вони є перехідними, тимчасовими та, по суті, рятівними від проведення дострокових виборів.

«Але, на жаль, вони точно не є рятівними для української економіки чи суспільства», – зазначив Микола Томенко.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...