chrome firefox opera safari iexplorer

У понеділок киянам вимкнуть опалення

01 квітня 2016 о 22:17

У столиці прийнято рішення про завершення опалювального сезону з 4 квітня. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє сайт КМДА.

Згідно з документом, із 4 квітня завершити опалювальний сезон доручено в житловому фонді та на об’єктах соціальної інфраструктури Києва.

«За останні три дні синоптики констатують середньодобову температуру вище 8⁰С. Протягом трьох днів теплопостачальні підприємства проведуть технічну підготовку всіх джерел теплопостачання для подальшого припинення подачі тепла. Але завдяки оперативному прийняттю рішення, кияни зможуть суттєво зекономити на комунальних послугах», – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Разом із тим відключення систем опалення у школах, лікувальних закладах і дитячих закладах здійснюватиметься винятково за письмовими заявками керівників закладів.

Також за індивідуальними заявками здійснюється відключення житлових будинків ОСББ та ЖБК, адміністративних будівель. За інформацією теплопостачальників, станом на сьогодні надійшло понад 1000 заявок на відключення тепла, у тому числі від будинків ОСББ, ЖБК, закладів бюджетної сфери та інших.

Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі