chrome firefox opera safari iexplorer

Безальтернативна доктрина МВФ стала для нас своєрідною заміною Компартії, — Томенко

11 травня 2016 о 10:47

Коментуючи в інтерв’ю журналу «Кореспондент» вимоги МВФ до України, лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко наголосив на тому, що МВФ пропонує нам впровадити досвід, який не вдалося успішно реалізувати в жодній країні світу.

«Вже тому до такої доктрини слід, на мій погляд, ставитися критично», — вважає М. Томенко.

«Нам потрібен успішний досвід тих держав, які змогли підняти свою економіку. Наш власний досвід теж міг би стати в нагоді. Якщо, наприклад, нам говорять про необхідність жорсткої приватизації державних підприємств, а ми вже не раз бачили, в чиї руки ці підприємства потім потрапляють і чим це закінчується, — отож, наш досвід підказує, що тотальна приватизація держпідприємств є неефективною», — зазначив політик.

За його словами, МВФ дотримується такого тренду, щоб про Україну можна було говорити як про країну – сировинний придаток, який допомагає світу і сусідам жити в комфорті.

«Наприклад, уряд пропонує скасувати наш закон про заборону вивезення з України лісу-кругляку, тому що румуни чи поляки проти. Їх влаштовує, що вони потім з нашого лісу виготовляють меблі і продають їх нам же. Одним словом, нам потрібно думати про власну вигоду, а не про те, як би догодити сусідам і підживлювати сировиною їхню економіку», — вважає Томенко.

«Простіше кажучи, на сьогодні безальтернативна доктрина МВФ стала для нас своєрідною заміною Комуністичної партії — як нам сказали, так ми і робимо», — підсумував він.

Розділи: Політика

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути