chrome firefox opera safari iexplorer

На Київщині відтворять стародавній Київ

12 травня 2016 о 10:12

У Копачеві Київської області ініціатор парку «Київська Русь» Володимир Янченко та його соратники почали відтворення екстер'єру стародавнього Києва.

"Саме місце, з якого тисячу років тому починалася Київська Русь, в літописах згадується з 1018 року. Там немає елементів цивілізації в звичному розумінні. Там людина може максимально зануритися в епоху давнини. ", — розповів Володимир Янченко .

Він також додав, що це місце викликає все більше інтересу у іноземців: «До нас вже приїжджали представники з різних куточків світу — американці, росіяни, казахи, поляки, німці, ізраїльтяни, турки, туристи з Греції.», — зауважив Володимир Янченко.

На думку керівника парку «Київська Русь», цей проект дозволить на належному рівні розвинути в Україні туризм.

"А тепер уявіть, що Стародавній Київ у всій красі виріс в селі Копачів. Скільки паломників, як в давнину, захочуть це побачити. А це дасть розвиток туризму ", — підсумував він.

Нагадаємо, парк «Київська Русь» будується з метою відтворення екстер'єру Стародавнього Києва часів князя Володимира. Мета проекту — привернути до історії України інтерес з боку іноземних туристів.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Туристичні новини

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути