chrome firefox opera safari iexplorer

На Київщині відтворять стародавній Київ

12 травня 2016 о 10:12

У Копачеві Київської області ініціатор парку «Київська Русь» Володимир Янченко та його соратники почали відтворення екстер'єру стародавнього Києва.

"Саме місце, з якого тисячу років тому починалася Київська Русь, в літописах згадується з 1018 року. Там немає елементів цивілізації в звичному розумінні. Там людина може максимально зануритися в епоху давнини. ", — розповів Володимир Янченко .

Він також додав, що це місце викликає все більше інтересу у іноземців: «До нас вже приїжджали представники з різних куточків світу — американці, росіяни, казахи, поляки, німці, ізраїльтяни, турки, туристи з Греції.», — зауважив Володимир Янченко.

На думку керівника парку «Київська Русь», цей проект дозволить на належному рівні розвинути в Україні туризм.

"А тепер уявіть, що Стародавній Київ у всій красі виріс в селі Копачів. Скільки паломників, як в давнину, захочуть це побачити. А це дасть розвиток туризму ", — підсумував він.

Нагадаємо, парк «Київська Русь» будується з метою відтворення екстер'єру Стародавнього Києва часів князя Володимира. Мета проекту — привернути до історії України інтерес з боку іноземних туристів.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Туристичні новини

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути