chrome firefox opera safari iexplorer

На Київщині відтворять стародавній Київ

12 травня 2016 о 10:12

У Копачеві Київської області ініціатор парку «Київська Русь» Володимир Янченко та його соратники почали відтворення екстер'єру стародавнього Києва.

"Саме місце, з якого тисячу років тому починалася Київська Русь, в літописах згадується з 1018 року. Там немає елементів цивілізації в звичному розумінні. Там людина може максимально зануритися в епоху давнини. ", — розповів Володимир Янченко .

Він також додав, що це місце викликає все більше інтересу у іноземців: «До нас вже приїжджали представники з різних куточків світу — американці, росіяни, казахи, поляки, німці, ізраїльтяни, турки, туристи з Греції.», — зауважив Володимир Янченко.

На думку керівника парку «Київська Русь», цей проект дозволить на належному рівні розвинути в Україні туризм.

"А тепер уявіть, що Стародавній Київ у всій красі виріс в селі Копачів. Скільки паломників, як в давнину, захочуть це побачити. А це дасть розвиток туризму ", — підсумував він.

Нагадаємо, парк «Київська Русь» будується з метою відтворення екстер'єру Стародавнього Києва часів князя Володимира. Мета проекту — привернути до історії України інтерес з боку іноземних туристів.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Туристичні новини

23 червня

Інші дати
Народився Михайло Матусовький
(1915, м. Луганськ – 1990) – радянський поет. Автор текстів пісень: «На безымянной высоте», «С чего начинается Родина», «Подмосковные вечера» та ін.
Розгорнути
Народилася Анна Ахматова (Горенко)
(1889, м.Одеса – 1966) - російська поетеса, літературознавець, перекладач.
«Эти очи — словно море, Волн сиянье голубых. И мое былое горе, Как пылинка, тонет в них. Эти очи — как криница. Перламутр блестит на дне, А надежда, как зарница, Сквозь ресницы блещет мне.» (Анна Ахматова, переклад вірша Івана Франка)
Розгорнути