chrome firefox opera safari iexplorer

На Київщині відтворять стародавній Київ

12 травня 2016 о 10:12

У Копачеві Київської області ініціатор парку «Київська Русь» Володимир Янченко та його соратники почали відтворення екстер'єру стародавнього Києва.

"Саме місце, з якого тисячу років тому починалася Київська Русь, в літописах згадується з 1018 року. Там немає елементів цивілізації в звичному розумінні. Там людина може максимально зануритися в епоху давнини. ", — розповів Володимир Янченко .

Він також додав, що це місце викликає все більше інтересу у іноземців: «До нас вже приїжджали представники з різних куточків світу — американці, росіяни, казахи, поляки, німці, ізраїльтяни, турки, туристи з Греції.», — зауважив Володимир Янченко.

На думку керівника парку «Київська Русь», цей проект дозволить на належному рівні розвинути в Україні туризм.

"А тепер уявіть, що Стародавній Київ у всій красі виріс в селі Копачів. Скільки паломників, як в давнину, захочуть це побачити. А це дасть розвиток туризму ", — підсумував він.

Нагадаємо, парк «Київська Русь» будується з метою відтворення екстер'єру Стародавнього Києва часів князя Володимира. Мета проекту — привернути до історії України інтерес з боку іноземних туристів.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Туристичні новини

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути