chrome firefox opera safari iexplorer

Десятинну церкву пропонують відбудувати під Києвом?

18 липня 2011 о 13:29

Десятинну церкву, а заразом і Музей історії Києва можуть відбудувати на території «Парку Київська Русь», що в селі Копачів Обухівського району Київської області.

Як повідомляє прес-служба парку, таке рішення днями підтримала Постійна комісія Київради з питань культури і туризму.

Обговоривши питання будівництва Музею історії Києва та Десятинної церкви, комісія вирішила звернутися до Київської адміністрації з проханням винести ці проектні рішення на розгляд сесії Київради.

Крім того, члени комісії підкреслили важливість «Парку Київська Русь» як зони гостинності під час проведення Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

«Ми пропонуємо побудувати Музей історії Києва. Ми розуміємо, наскільки це важливо на даному етапі. Адже безцінні експонати культурного та історичного спадку нашої держави, які сьогодні не мають власного приміщення, мають бути збережені для нащадків. Тому пропонуємо усім і, державним структурам зокрема, підтримати нашу ідею і спільно побудувати Музей історії Києва у будівлі Ротонди XIII століття», — підкреслив автор проекту «Парк Київська Русь» Володимир Янченко.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути