chrome firefox opera safari iexplorer

Україна опинилася у ТОП-50 країн з найкращою вищою освітою

24 травня 2016 о 09:39

Україна потрапила до переліку 50-ти країн з ефективною системою вищої освіти.

Міжнародний рейтинг QS Higher Education System Strength Rankings з'явився на порталі www.topuniversities.com.

Автори рейтингу оцінювали університетські системи країн за чотирма параметрами: рейтингами усіх університетів, визнаних міжнародною спільнотою, доступністю освіти, яка ґрунтується на кількості місць для студентів та загальним населенням країни, наявності вишів-флагманів та кількості державних інвестицій у вищу освіту.

Першу трійку у цьому списку посідають США, Великобританія та Німеччина, далі розташувались Австралія та Канада. Десятку завершує Японія.

Україна опинилася на 45-му місці, за 1 сходинку від Польщі, яка посіла 43-тю позицію.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути