chrome firefox opera safari iexplorer

Українські винахідники створили надміцний військовий шолом

07 травня 2016 о 14:16

На підприємстві «Темп-300» винайшли новий бронешолом світового рівня. Він витримав 5 пострілів з парабелума.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на «Народну армію».

 

У розробці застосували параамідні матеріали. Новітня технологія, яку освоїли на підприємстві, дозволяє виробляти монолітні вироби складних форм.

Під час стрільб, шолом із арамідної тканини Twaron витримав випробування патронами 9×19 парабелум з п'яти метрів. Його обстріляли з усіх проекцій з кутом зустрічі 90 градусів 5 разів.

Новий шолом відповідає 3-А класу NIJ стандарту США та 1-А класу за ДСТУ. Його зробили легшим, ніж світові аналоги. Він важить 1,35 кг. Таку перевагу оцінять військові, коли кожен зайвий грам може бути вирішальним.

Підшоломник також оздобили додатковим захистом та зробили майже непомітним для тепловізорів. Експерти «Темп-3000» передбачили можливість кріплення на шолом додаткових приладів: комбат-камера, ліхтар тощо.

 

Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути