chrome firefox opera safari iexplorer

Youtube виклав фільм про київський андеґраунд 80-х

03 травня 2016 о 09:29

Youtube виклав документальний фільм «Дайте звук, будь ласка!» про київських рок-співаків 1986—1995 років.

У стрічці учасники груп «Вопли Видоплясова»,"Коллежский Асессор", «Раббота ХО», «Кому Вниз» розповідають історію своїх колективів. Другу частину фільму планують показати наприкінці 2016 року.

Ініціатор проекту і керівник творчої групи — екс-редакторка столичного рок-самвидавного журналу «Гучномовець» Тетяна Єжова. Вона з 1990 років живе у США.

«Дайте звук, будь ласка!» знімали майже сім років.

«У фільмі неодноразово звучать слова, що тоді був час, коли всіх нас перло. Справа навіть не в якості та оригінальності тодішньої музики, а саме в цьому стані – перло. Цей стан — найкращий ґрунт для будь-якого виду творчості», — каже Тетяна Єжова.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути