chrome firefox opera safari iexplorer

YouTube запустив бібліотеку безкоштовної музики

26 вересня 2013 о 14:08

Відеохостинг YouTube запустив цифрову аудіо-бібліотеку, де можна буде скачати всі композиції безкоштовно. Про це відеохостинг повідомив 25 вересня у своєму блозі YouTube Creators.

Розміщена на YouTube Audio Library музика була записана спеціально для цієї бібліотеки. Автори проекту закликають всіх охочих надсилати власні композиції та доповнювати колекцію.

Першочерговою ідеєю проекту є створення бази музики, яку могли б використовувати інтернет-користувачі для створення власних відео.За словами представників YouTube, створення бібліотеки дозволить привернути увагу до використання в інтернеті музики, на яку не поширюються авторські права.

Контент бібліотеки буде різний за жанрами, інструментами та тривалістю. Також у користувачів буде можливість подивитися наскільки популярна серед інших юзерів та чи інша композиція.

Поки до YouTube Audio Library додано 150 інструментальних музичних творів.

Джерело: "День"
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути