chrome firefox opera safari iexplorer

Борги за холодну воду з киян «вибиватимуть» двома способами

16 червня 2016 о 10:16

Полювання на боржників за холодну воду «Київводоканал» має намір почати з економічних санкцій.

Про це Вістям повідомив голова правління компанії Дмитро Новицький.

«Людям, у яких є лічильники, але вони не вносять показники в платіжки і, відповідно, не платять, буде нарахована плата за загальним нормативом. Тобто, 4,5 куб. м на людину в звичайний час і 6,3 куб.м – в разі відсутності гарячої води. Справа в тому, що близько 164 тисяч киян не заплатили в травні за холодну воду. З них 38 тисяч не платили більше трьох місяців, їм ми вже виставили рахунки за середньомісячним показником. А 62 тис. споживачів – в цьому році взагалі не заплатили ні разу, їм також було виставлено рахунок за нормативом, – каже Новицький. За його словами, частина боржників, які не заповнюють клітинку з показами лічильників, при цьому платять квартплату.

На підприємстві готові і до більш жорстких заходів. «Відключення холодної води заборонено згідно із законом. Але немає заборони на відключення каналізації, і у виняткових випадках найбільш злісним неплатникам будемо відключати каналізаційні лічильники – така технічна можливість є», – сказав Новицький.

Він підкреслив, що спецконтролери від «Київводоканалу» раз на півроку будуть звіряти показники лічильника з даними в платіжках в кожній київській квартирі.

На такі заходи «Київводоканал» за підтримки ГІОЦ (займається платіжками) і Центром комунального сервісу (ЖЕКи), змусив борг киян в 287 млн грн.

Нагадаємо, Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг підвищила тариф на теплову енергію та послуги центрального опалення в середньому на 75-100% з 1 липня.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути