chrome firefox opera safari iexplorer

Борги за холодну воду з киян «вибиватимуть» двома способами

16 червня 2016 о 10:16

Полювання на боржників за холодну воду «Київводоканал» має намір почати з економічних санкцій.

Про це Вістям повідомив голова правління компанії Дмитро Новицький.

«Людям, у яких є лічильники, але вони не вносять показники в платіжки і, відповідно, не платять, буде нарахована плата за загальним нормативом. Тобто, 4,5 куб. м на людину в звичайний час і 6,3 куб.м – в разі відсутності гарячої води. Справа в тому, що близько 164 тисяч киян не заплатили в травні за холодну воду. З них 38 тисяч не платили більше трьох місяців, їм ми вже виставили рахунки за середньомісячним показником. А 62 тис. споживачів – в цьому році взагалі не заплатили ні разу, їм також було виставлено рахунок за нормативом, – каже Новицький. За його словами, частина боржників, які не заповнюють клітинку з показами лічильників, при цьому платять квартплату.

На підприємстві готові і до більш жорстких заходів. «Відключення холодної води заборонено згідно із законом. Але немає заборони на відключення каналізації, і у виняткових випадках найбільш злісним неплатникам будемо відключати каналізаційні лічильники – така технічна можливість є», – сказав Новицький.

Він підкреслив, що спецконтролери від «Київводоканалу» раз на півроку будуть звіряти показники лічильника з даними в платіжках в кожній київській квартирі.

На такі заходи «Київводоканал» за підтримки ГІОЦ (займається платіжками) і Центром комунального сервісу (ЖЕКи), змусив борг киян в 287 млн грн.

Нагадаємо, Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг підвищила тариф на теплову енергію та послуги центрального опалення в середньому на 75-100% з 1 липня.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

8 грудня

Інші дати
Антон Хижняк
1907 – український письменник, журналіст, головний редактор «Літературної газети» (1950 – 1961). Автор збірок оповідань «Львівські оповідання», «Килимок», «Краса життя», повістей «Невгамовна», «Онуки спитають», «Нільська легенда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Волкович
(1858, м. Городня, Чернігівська область – 1928) – український хірург-новатор. Створив відому вітчизняну хірургічну школу, заснував Київське наукове товариство хірургів. Описав багато нових методів діагностики та лікування (симптом Волковича, резекція Волковича).
Розгорнути
Народилася Марія Крушельницька (Слобода)
(1876, с.Ульгівка, нині – Польща – 1935) – українська драматична акторка українського театру товариства «Руська бесіда», письменниця, громадська діячка. Брала участь у виданні читанок, організації театральних гуртків та культурно-освітніх закладів.
Розгорнути