chrome firefox opera safari iexplorer

Борги за холодну воду з киян «вибиватимуть» двома способами

16 червня 2016 о 10:16

Полювання на боржників за холодну воду «Київводоканал» має намір почати з економічних санкцій.

Про це Вістям повідомив голова правління компанії Дмитро Новицький.

«Людям, у яких є лічильники, але вони не вносять показники в платіжки і, відповідно, не платять, буде нарахована плата за загальним нормативом. Тобто, 4,5 куб. м на людину в звичайний час і 6,3 куб.м – в разі відсутності гарячої води. Справа в тому, що близько 164 тисяч киян не заплатили в травні за холодну воду. З них 38 тисяч не платили більше трьох місяців, їм ми вже виставили рахунки за середньомісячним показником. А 62 тис. споживачів – в цьому році взагалі не заплатили ні разу, їм також було виставлено рахунок за нормативом, – каже Новицький. За його словами, частина боржників, які не заповнюють клітинку з показами лічильників, при цьому платять квартплату.

На підприємстві готові і до більш жорстких заходів. «Відключення холодної води заборонено згідно із законом. Але немає заборони на відключення каналізації, і у виняткових випадках найбільш злісним неплатникам будемо відключати каналізаційні лічильники – така технічна можливість є», – сказав Новицький.

Він підкреслив, що спецконтролери від «Київводоканалу» раз на півроку будуть звіряти показники лічильника з даними в платіжках в кожній київській квартирі.

На такі заходи «Київводоканал» за підтримки ГІОЦ (займається платіжками) і Центром комунального сервісу (ЖЕКи), змусив борг киян в 287 млн грн.

Нагадаємо, Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг підвищила тариф на теплову енергію та послуги центрального опалення в середньому на 75-100% з 1 липня.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути