chrome firefox opera safari iexplorer

Тарифи на воду будуть у всіх різні

03 вересня 2015 о 14:33

Кабінет міністрів України в рамках удосконалення діючого механізму формування тарифів прийняв постанову, якою припиняється практика застосування єдиного тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення і визначається, що тарифи будуть встановлюватися з урахуванням особливостей надання послуг підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства в регіонах країни.

Як повідомило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з посиланням на віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка, відповідну постанову уряд прийняв на засіданні 2 вересня.

«Сьогодні на засіданні уряду ми схвалили постанову, яка припиняє застосування єдиного тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення», – цитує прес-служба Зубко.

При цьому він зазначив, що скасування єдиного тарифоутворення на такі послуги дозволить справедливо розподіляти витрати на централізоване водопостачання та водовідведення між споживачами, а водоканали невеликих міст формуватимуть окремі тарифи на послуги водопостачання.

«Сьогоднішнє рішення – яскраве свідчення того, що уряд рухається в системі координат децентралізації, віддаючи максимум повноважень та інструментів на місця», – наводяться в повідомленні слова віце-прем'єра.

У Мінрегіоні нагадали, що до прийняття відповідних змін діяв єдиний тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для ліцензіатів для всіх груп споживачів.

Як повідомлялося, незважаючи на вже підвищені раніше тарифи, генеральний директор столичної водопостачальної компанії «Київводоканал» Андрій Білик заявив про необхідність додаткового підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для населення.

Разом з тим у профільної Нацкомісії (НКРЕКП) поки немає розрахунків щодо зміни тарифів на холодну воду. Однак, за словами члена НКРЕКУ Андрія Геруса, необхідність підвищення тарифів на холодну воду залишається, оскільки востаннє підвищення тарифів відбувалося влітку 2014 року.

Джерело: Segodnya.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути