chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві можуть вдвічі зрости тарифи на воду

08 листопада 2012 о 14:45

Щоб «Київводоканал» вийшов на нуль, у столиці на сьогодні потрібно підняти тариф на водопостачання та водовідведення мінімум на 40%, заявила заступник гендиректора компанії з юридичних питань та інвестицій Віта Струкова.

За її словами, через низькі тарифи компанія постійно має борги перед «Київенерго». Крім того Струкова розповіла, що найближчим часом Національна комісія з регулювання ринків комунальних послуг визначиться, чи зможе «Київводоканал» встановлювати тариф, який буде включати так звану інвестиційну складову.

Нагадаємо, жителі столиці, середні зарплати яких по Україні є найвищими, віддають за воду найменший в країні відсоток від своїх доходів.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

2 червня

Інші дати
2 червня відзначають:
  • День меліоратора.
  • День працівників водного господарства України.
  • День працівників місцевої промисловості України.
Розгорнути
Леопольд Ященко
1928 – композитор, музикознавець-фольклорист, лауреат Шевченківської премії. Засновник і багаторічний керівник (1969–1971, 1984–2016) етнографічного хору «ГОМІН» (м. Київ).
Розгорнути
Іван Сошенко
1807 –  український художник, педагог. Друг Т. Шевченка, брав активну участь у його визволенні з кріпацтва. Зі збережених творів відомі: «Портрет бабусі Чалого», «Жіночий портрет», «Хлопчики-рибалки», «Продаж сіна на Дніпрі»; пейзажі; ікони.
Розгорнути
Народився Юрій Тимошенко
(1919, м.Полтава – 1986) - сценічний псевдонім Тарапунька – український комедійний артист, майстер скетчу, гуморист, кіноартист. Псевдонім Тарапунька запропонував йому Олександр Довженко. Назва пішла від річки Тарапуньки в Полтаві, де Ю.Тимошенко провів своє дитинство.
Розгорнути
Народився Федір Андерс
(1868, м.Київ - 1926) – інженер-конструктор, конструктор першого в Україні дирижабля.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі