chrome firefox opera safari iexplorer

Карпати влітку. Куди податися?

29 червня 2016 о 12:24

Карпати — чудове місце для відпочинку і лікування, для занять гірськолижними видами спорту, для турпоходів, зеленого туризму, риболовлі, парапланеризму та альпінізму.

 Яремче
Передгір'я Карпат місто Яремче. Зручне житло: готелі, приватні будинки, чи просто наметове містечко. Місто приваблює туристів водоспадом Пробій, стежкою Довбуша, джерелами мінеральних вод та великим карпацьким ярмарком. Вартість проживання за одну людину – від 65 грн.

Дорогазі Львова маршрутки Львів-Яремче. Можна потягом з пересадкою до Івано-Франківська і тоді маршруткою до Яремче.

Рахів
Розташований на висоті 430 метрів над рівнем моря. У місці є гірськолижна траса, що підлаштована для новачків. Якщо ви бажаєте побачити культуру гуцульщини, вам сюди. Рахів розташований у північно-східній частині Карпат. Місто насаджене різноманітними санаторіями та пансіонатами, межує з Румунією.

Дорога: Автобусні маршрути прямуюють із ближчих обласних центрів.

Манявський водоспад
Місце не настільки популярне серед туристів, тому тут тихо та не зіпсовано. Розташований водоспад у Івано-Франківській області. На околицях високі скелі, каньйон та гарна природа, саме це місце ідеальне для походу із палатками.

ДорогаДоберіться до Франківська потягом чи маршруткою, до села Манява ходять маршрутки 4 рази у день: 8:55, 13:00, 14:40, 17:00. Від села до водоспаду 5 кілометрів на своїх двох.

Хуст
Середньовічний замок, долина нарцисів, храм Святої Єлизавети, термальні басейни, мальовнича природа — ось, що вас чекає у містечку Хуст. Долина з нарцисами, бавить око переливаючись, а храм Св.Єлизавети складається з чотирикутної вежі-дзвіниці з високим шпилем і кам'яної будівлі храму. Готелі чи наметове містечко — вам обирати.

Дорога: доїхати можна автобусом з Ужгорода чи Мукачева.

Тячів
У Тячеві варто відвідати реформаторський костел, ще із XV століття, поруч встановлено пам'ятник Ш. Холлоші, угорському живописцю. Власне, художник провів багато часу у місті, адже тут він написав ряд картин, і навіть дотепер тут є його будиночок, де була майстерня. Площа міста має костел Св.Іштвана.

ДорогаПоїздом зі Львова або Ужгорода, автобусом з Києва, Одеси, Львова, Стрия, Івано-Франківська, Коломиї, Ужгорода, Рахова, Мукачевого, Чернівців, Тернополя.

Ужгород
Прогулятися по древньому мості, відвідати замок, Ратушу, «Закарпатський музей народної архітектури», Хрестовоздвиженський кафедральний собор греко-католицької церкви та проникнутися усім єством минулого, можна в Ужгороді. Невицький замок міста було споруджено на верхів'ях пагорба. Річка Уж ділить місто на дві частини. Центр міста — площа Корятовича.
Дорогапотягом зі Львова, Києва та інших міст.

Мукачево
Місто ховає пам’ятник князеві Корятовичу (потримайте його за палець і загадайте бажання, кажуть, збувається), замок «Паланок» ХІV-ХVІІст., розташований на пагорбі, колись його використовували як в’язницю. У дворику замку є колодязь, глибиною 85 метрів. Тут ви не засумуєте, тут є на що подивитися.

Дорога: Потягом до Ужгорода, далі маршруткою до Мукавева.

Джерело: firtka.if.ua
Розділи: Туристичні новини

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути