chrome firefox opera safari iexplorer

Куди поїхати влітку 2016: 5 найкрасивіших островів України

14 червня 2016 о 11:56

Чи знаєш ти, як проведеш літо 2016? Альтернатив в цю пору року — дуже багато. Ми не втомлюємося дивуватися тому, наскільки Україна красива і різноманітна. Звичайно, влітку більшість людей їдуть до моря — насолоджуватися південними заходами і сходами сонця, шумом хвиль, кайфувати від крику чайок і не кайфувати від комарів. А щоб опинитися на островах, не обов'язково їхати за кордон.
Ми розповімо тобі про 5 кращих островів України, які рекомендуємо відвідати влітку 2016.

Острів Зміїний, Одеська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

Куди поїхати влітку 2016: Зміїний   © Depositphotos

Зміїний острів знаходиться в 120 км від Одеси. Острів згадується в записах Овідія і Геродота. У різні часи він належав Римській, Візантійській, Османській та Російській імперії. Тут є все, про що можна мріяти — море і прісна вода, земля і рослинність. Потрапити на острів можна або на вертольоті, або на катері з селища Вилкове — спочатку по руслу Дунаю, а потім по морю. А ще, Зміїний так близько розташований до Румунії, що мобільний телефон періодично ловить румунський зв'язок.

Острів Джарилгач, Херсонська область

 Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Джарилгач   © Depositphotos

Безлюдний острів в Чорному морі. У грецьких джерелах згадується як Берег Ахілла. Вся територія острова і частина прилеглої акваторії входить до Національного природного парку «Джарилгацький». Це найбільший безлюдний острів в центральній Європі. Фауна і флора острова настільки цінна, що більшість видів занесені до Червоної книги. Тут можна зустріти оленів, муфлонів, єнотовидних собак, зайців і т.д. Найчистіше море, свіже морське повітря — і ти обов'язково повернешся сюди знову і знову.

Острів Бірючий, Херсонська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Джарилгач   © Depositphotos

Коса в північно-західній частині Азовського моря. У 1927 році на острові організували державний заповідник, який тепер входить до складу Азово-Сиваського національного природного парку. На острові багато озер, невеликих заток і бухт. Тут мешкають акліматизовані благородні олені, лані, кулани, коні і муфлони. Для того, щоб екскурсантам побувати на ньому, необхідний спеціальний дозвіл Херсонського обласного управління лісового господарства або адміністрації господарства (контора знаходиться в Генічеську).

Острів Березань, Миколаївська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Березань   © wikimedia.org

Це невеликий острів у Чорному морі при вході у Дніпровсько-Бузький лиман, який входить до Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія». У 1906 році на острові була розстріляна команда повсталого крейсера «Очаків» на чолі з лейтенантом Шмідтом. Про цей острів, називаючи Буяном, згадує і Пушкін в «Казці про царя Султана». Екскурсії на острів Березань можна замовити з довколишніх населених пунктів і курортів: Коблево, Очаків, Рибаківка, Кінбурнська коса, Миколаїв.

Острів Інь-Янь, Івано-Франківська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Інь Янь © facebook.com/apcdrive

Острів Інь-Янь — це два невеликих острівця на річці Дністер, що входить до Національного природного парку «Дністровський каньйон». За формою острова дуже схожі на китайський символ інь і янь. Кажуть, що тут мешкає справжня гармонія, яка надихає туристів і дає неймовірні сили. Таке чудо природи не може залишити байдужим і змушує знову і знову відвідувати цю місцевість.

Джерело: tochka.net
Розділи: Туристичні новини

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути