chrome firefox opera safari iexplorer

Куди поїхати влітку 2016: 5 найкрасивіших островів України

14 червня 2016 о 11:56

Чи знаєш ти, як проведеш літо 2016? Альтернатив в цю пору року — дуже багато. Ми не втомлюємося дивуватися тому, наскільки Україна красива і різноманітна. Звичайно, влітку більшість людей їдуть до моря — насолоджуватися південними заходами і сходами сонця, шумом хвиль, кайфувати від крику чайок і не кайфувати від комарів. А щоб опинитися на островах, не обов'язково їхати за кордон.
Ми розповімо тобі про 5 кращих островів України, які рекомендуємо відвідати влітку 2016.

Острів Зміїний, Одеська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

Куди поїхати влітку 2016: Зміїний   © Depositphotos

Зміїний острів знаходиться в 120 км від Одеси. Острів згадується в записах Овідія і Геродота. У різні часи він належав Римській, Візантійській, Османській та Російській імперії. Тут є все, про що можна мріяти — море і прісна вода, земля і рослинність. Потрапити на острів можна або на вертольоті, або на катері з селища Вилкове — спочатку по руслу Дунаю, а потім по морю. А ще, Зміїний так близько розташований до Румунії, що мобільний телефон періодично ловить румунський зв'язок.

Острів Джарилгач, Херсонська область

 Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Джарилгач   © Depositphotos

Безлюдний острів в Чорному морі. У грецьких джерелах згадується як Берег Ахілла. Вся територія острова і частина прилеглої акваторії входить до Національного природного парку «Джарилгацький». Це найбільший безлюдний острів в центральній Європі. Фауна і флора острова настільки цінна, що більшість видів занесені до Червоної книги. Тут можна зустріти оленів, муфлонів, єнотовидних собак, зайців і т.д. Найчистіше море, свіже морське повітря — і ти обов'язково повернешся сюди знову і знову.

Острів Бірючий, Херсонська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Джарилгач   © Depositphotos

Коса в північно-західній частині Азовського моря. У 1927 році на острові організували державний заповідник, який тепер входить до складу Азово-Сиваського національного природного парку. На острові багато озер, невеликих заток і бухт. Тут мешкають акліматизовані благородні олені, лані, кулани, коні і муфлони. Для того, щоб екскурсантам побувати на ньому, необхідний спеціальний дозвіл Херсонського обласного управління лісового господарства або адміністрації господарства (контора знаходиться в Генічеську).

Острів Березань, Миколаївська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Березань   © wikimedia.org

Це невеликий острів у Чорному морі при вході у Дніпровсько-Бузький лиман, який входить до Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія». У 1906 році на острові була розстріляна команда повсталого крейсера «Очаків» на чолі з лейтенантом Шмідтом. Про цей острів, називаючи Буяном, згадує і Пушкін в «Казці про царя Султана». Екскурсії на острів Березань можна замовити з довколишніх населених пунктів і курортів: Коблево, Очаків, Рибаківка, Кінбурнська коса, Миколаїв.

Острів Інь-Янь, Івано-Франківська область

Куди поїхати влітку 2016: 10 найкрасивіших островів в Україні

  Куди поїхати влітку 2016: Інь Янь © facebook.com/apcdrive

Острів Інь-Янь — це два невеликих острівця на річці Дністер, що входить до Національного природного парку «Дністровський каньйон». За формою острова дуже схожі на китайський символ інь і янь. Кажуть, що тут мешкає справжня гармонія, яка надихає туристів і дає неймовірні сили. Таке чудо природи не може залишити байдужим і змушує знову і знову відвідувати цю місцевість.

Джерело: tochka.net
Розділи: Туристичні новини

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути