chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде пікнік у Вікторіанському стилі

03 червня 2016 о 12:33

28 травня у столиці відбудеться Старокиївський вікторіанський пікнік, на якому відтворять епоху Великої Британії ХІХ століття.

«Пікнік пройде у славних вікторіанських традиціях. Наряди просимо одягати відповідні до тематики і погоди», – зазначають організатори, оскільки вбрання на цьому заході є одним із ключових моментів.

На Пікніку навчатимуть різних видів старовинних танців, стрільби з лука та стародавньої гри в серсо, де використовується обруч і паличка, а також гратимуть у крокет і бадмінтон.

Старокиївський пікнік відвідає провісниця, медіум і власниця літературного салону з Америки Еліс Нортон, яка поворожить на картах Таро всім охочим. Також у програмі – лекції на тему нарядів і зачісок вікторіанської доби та чаювання, на якому розкажуть історію походження цього звичаю у Великобританії і правила оформлення столу.

Вікторіанський пікнік буде проходити на території Ботанічного саду імені Фоміна.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Туристичні новини

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути