chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде пікнік у Вікторіанському стилі

03 червня 2016 о 12:33

28 травня у столиці відбудеться Старокиївський вікторіанський пікнік, на якому відтворять епоху Великої Британії ХІХ століття.

«Пікнік пройде у славних вікторіанських традиціях. Наряди просимо одягати відповідні до тематики і погоди», – зазначають організатори, оскільки вбрання на цьому заході є одним із ключових моментів.

На Пікніку навчатимуть різних видів старовинних танців, стрільби з лука та стародавньої гри в серсо, де використовується обруч і паличка, а також гратимуть у крокет і бадмінтон.

Старокиївський пікнік відвідає провісниця, медіум і власниця літературного салону з Америки Еліс Нортон, яка поворожить на картах Таро всім охочим. Також у програмі – лекції на тему нарядів і зачісок вікторіанської доби та чаювання, на якому розкажуть історію походження цього звичаю у Великобританії і правила оформлення столу.

Вікторіанський пікнік буде проходити на території Ботанічного саду імені Фоміна.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Туристичні новини

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути