chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде пікнік у Вікторіанському стилі

03 червня 2016 о 12:33

28 травня у столиці відбудеться Старокиївський вікторіанський пікнік, на якому відтворять епоху Великої Британії ХІХ століття.

«Пікнік пройде у славних вікторіанських традиціях. Наряди просимо одягати відповідні до тематики і погоди», – зазначають організатори, оскільки вбрання на цьому заході є одним із ключових моментів.

На Пікніку навчатимуть різних видів старовинних танців, стрільби з лука та стародавньої гри в серсо, де використовується обруч і паличка, а також гратимуть у крокет і бадмінтон.

Старокиївський пікнік відвідає провісниця, медіум і власниця літературного салону з Америки Еліс Нортон, яка поворожить на картах Таро всім охочим. Також у програмі – лекції на тему нарядів і зачісок вікторіанської доби та чаювання, на якому розкажуть історію походження цього звичаю у Великобританії і правила оформлення столу.

Вікторіанський пікнік буде проходити на території Ботанічного саду імені Фоміна.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Туристичні новини

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути