chrome firefox opera safari iexplorer

Українця преміювали за розумну електронну книгу

06 червня 2016 о 10:48

Українець з проектом електронної книги виграв найпрестижнішу дизайнерську премію з проектом електронної книги. Для нього це стало вже третьою поспіль перемогою за цікавий винахід.

Українець Олександр Морокко, який очолює команду дизайну Obreey Products, виробника електронних книг Pocketbook, втретє виграв Red Dot Award, найпрестижнішу премію у дизайні.

Нагорода цього року в номінації Product Design дісталася ридеру PocketBook Reader Flex. Його виокремили серед 5200 продуктів з 57 країн.

«Стильний і розумний дизайн PocketBook Reader Flex, створений Олександром Морокко, робить його легким у використанні, в той же час зберігаючи гнучкість і ефект паперу завдяки мінімальній товщині корпусу», — прокоментували представники Red Dot.

Reader Flex — гнучкий електронний рідер з екраном Eink Mobius діагоналлю 13,3 дюйма. Одна з його численних переваг — вологозахищений корпус товщиною 6,5 мм. Рідер можна використовувати для перегляду складних малюнків, графіків, великих документів. Зрештою, можна читати книги і журнали по дві сторінки на екран. Його також можна підключати до смартфону, планшету або ноутбука, як додатковий екран.

Нагадаємо, що Морокко вже отримував Red Dot Award в 2012 і 2014 роках. Тоді журі відзначило дизайн електронних книг PocketBook A10 і PocketBook Touch Lux 2.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Суспільство