chrome firefox opera safari iexplorer

Українця преміювали за розумну електронну книгу

06 червня 2016 о 10:48

Українець з проектом електронної книги виграв найпрестижнішу дизайнерську премію з проектом електронної книги. Для нього це стало вже третьою поспіль перемогою за цікавий винахід.

Українець Олександр Морокко, який очолює команду дизайну Obreey Products, виробника електронних книг Pocketbook, втретє виграв Red Dot Award, найпрестижнішу премію у дизайні.

Нагорода цього року в номінації Product Design дісталася ридеру PocketBook Reader Flex. Його виокремили серед 5200 продуктів з 57 країн.

«Стильний і розумний дизайн PocketBook Reader Flex, створений Олександром Морокко, робить його легким у використанні, в той же час зберігаючи гнучкість і ефект паперу завдяки мінімальній товщині корпусу», — прокоментували представники Red Dot.

Reader Flex — гнучкий електронний рідер з екраном Eink Mobius діагоналлю 13,3 дюйма. Одна з його численних переваг — вологозахищений корпус товщиною 6,5 мм. Рідер можна використовувати для перегляду складних малюнків, графіків, великих документів. Зрештою, можна читати книги і журнали по дві сторінки на екран. Його також можна підключати до смартфону, планшету або ноутбука, як додатковий екран.

Нагадаємо, що Морокко вже отримував Red Dot Award в 2012 і 2014 роках. Тоді журі відзначило дизайн електронних книг PocketBook A10 і PocketBook Touch Lux 2.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Суспільство

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути