chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні вперше за добу створять електронну книгу

09 вересня 2011 о 08:48

У суботу, 10 вересня, понад 20 українських письменників, а також редактори, дизайнери та ілюстратори протягом доби будуть брати участь у створенні електронної книги. Про це УНН повідомили організатори заходу.

Учасникам доведеться за 24 години пройти всі етапи електронного книговидання — від ідеї та створення тексту до презентації готового видання. На очах у свідків вони оберуть тему майбутньої книги та стануть до її написання, повідомляється у прес-релізі. Пізніше до процесу підключаться ілюстратори, редактори та дизайнери.

Подібний захід відбудеться в Україні вперше.

Подія пройде за підтримки міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна», в офісі якої в 2009 році групою інноваторів був створений перший «Журнал за 24 години», що поклав початок руху «За 24 години» в Україні.

Серед співавторів першого тому «Книги за 24 години» — Анатолій Дністровий, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Андрій Кокотюха, Міла Іванцова, Антон Санченко, Максим Кідрук, Тарас Лютий, Катерина Бабкіна, Павло Коробчук та інші українські автори.

Завершальним етапом стане презентація книги на екрані електронного рідера.

Довідка

«Інтерньюз-Україна» — міжнародна громадська неприбуткова організація в галузі медіа. Представництво «Інтерньюз-Нетворк» в Україні відкрилося в 1992 році.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути