chrome firefox opera safari iexplorer

24 українських письменники за 24 години створили електронну книжку

12 вересня 2011 о 09:32

Українські письменники об'єдналися і вперше створили електронну книжку.

Збірка складається з 24 творів 24 українських письменників та поетів. Серед найвідоміших  -   Андрій Кокотюха, Ірена Карпа, Лариса Денисенко. Всі вони писали на одну тему: «Як я провів літо». Єдина умова, яку перед творцями ставили ініціатори проекту, книжку треба зробити за 24 години. Ініціатива створення електроної книжки за добу належить самим письменникам. Таким чином вони долучилися до світової акції.

Антон Санченко, письменник: «Я думав, про що можуть писати десь 20 письменників, які зібралися деякі навіть вперше один одного бачать. І тому щось цілісне навряд чи може бути і тому ось така шкільна тема, яку зазвичай пишуть 1 вересня діти».

Ірина Славінська, упорядник електронної книжки: «Ця книжка буде поблікуватися всюди де тільки можна від соціальних мереж, де її можна буде безкоштовно завантажити. У форматі pdf, який відкривається на будь-якому комп'ютері у форматі для електронних книжок».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути