chrome firefox opera safari iexplorer

З нагоди 25-річчя польотів в Україну Lufthansa дарує знижку в 25 євро

24 червня 2016 о 11:31

Авіакомпанія Lufthansa на честь 25-річчя з початку польотів в Україну почала оформлення ваучерів, які дозволяють отримати знижку 25 євро на переліт (еквівалент 700 грн).

Для отримання промо-коду необхідно вказати свої ім'я, прізвище та адресу електронної пошти на спеціальній сторінці, а також погодитися на одержання рекламної розсилки, повідомляє Укрінформ.

Використовувати ваучер можна до 31 липня для бронювання квитків на рейси, що виконуються до 31 жовтня 2016 року.

Знижка діє на бронювання, в яких присутні рейси тільки Lufthansa і регіонального підрозділу Lufthansa City Line, а виліт повинен проводитися з міст України.

Авіакомпанії, що входять зараз в Lufthansa Group, відкрили рейси в Україну в 1991 році: Austrian Airlines почала польоти з Відня до Києва 1 квітня, а Lufthansa відкрила рейс Франкфурт-Київ 28 жовтня.

З того моменту компанії перевезли на своїх рейсах з/в Україну понад 5 мільйонів пасажирів.

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути