chrome firefox opera safari iexplorer

Інтереси якої загадкової країни представляє наш парламент?

13 липня 2016 о 10:41

Сьогодні у Верховній Раді, фактично, передостанній день роботи парламенту у пленарному режимі перед майже двомісячною перервою.

Я не беру до уваги той факт, що завтра буде проголосована Постанова ВР про те, що сесія формально не закривається. Зрозуміло, що депутатів у сесійній залі до 6 вересня все одно не буде, і лише на День незалежності відбудеться традиційне урочисте засідання.

Так от, які ж доленосні питання стоять сьогодні першими у порядку денному пленарного засідання? Це постанови про премії для молоді, низка постанов про рекомендації парламентських слухань і особливо важливе питання — про перейменування села Падалки на село Біологічне в Полтавському районі Полтавської області!

Одним словом, як пишуть одноразові політологи й політтехнологи влади, нарешті в країні настала економічна, політична та соціальна стабільність, коли найвищий законодавчий орган може дозволити собі розглядати подібні «надважливі» питання.

Отож, парламент у нас теоретично є, він теоретично навіть працює. Але інтереси якої країни він представляє та інтереси якого народу він захищає — залишається загадкою!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути