chrome firefox opera safari iexplorer

Інтереси якої загадкової країни представляє наш парламент?

13 липня 2016 о 10:41

Сьогодні у Верховній Раді, фактично, передостанній день роботи парламенту у пленарному режимі перед майже двомісячною перервою.

Я не беру до уваги той факт, що завтра буде проголосована Постанова ВР про те, що сесія формально не закривається. Зрозуміло, що депутатів у сесійній залі до 6 вересня все одно не буде, і лише на День незалежності відбудеться традиційне урочисте засідання.

Так от, які ж доленосні питання стоять сьогодні першими у порядку денному пленарного засідання? Це постанови про премії для молоді, низка постанов про рекомендації парламентських слухань і особливо важливе питання — про перейменування села Падалки на село Біологічне в Полтавському районі Полтавської області!

Одним словом, як пишуть одноразові політологи й політтехнологи влади, нарешті в країні настала економічна, політична та соціальна стабільність, коли найвищий законодавчий орган може дозволити собі розглядати подібні «надважливі» питання.

Отож, парламент у нас теоретично є, він теоретично навіть працює. Але інтереси якої країни він представляє та інтереси якого народу він захищає — залишається загадкою!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути