chrome firefox opera safari iexplorer

У Тернополі стартував фестиваль «Файне місто»

08 липня 2016 о 14:42

У Тернополі стартував IV Міжнародний музичний фестиваль «Файне місто», особливістю якого є те, що він об’єднує, по суті, всі сучасні музичні напрями.

Як анонсували організатори, цьогоріч це яскраве і масштабне культурне дійство проходитиме впродовж чотирьох днів на шести сценах і збере понад 80 виконавців iз багатьох країн та тисячі шанувальників iз різних регіонів України, пише Україна молода.

На головній сцені фесту, зокрема, виступлять такі відомі гурти, як виконавці мелодійного хард-року та переможці Євробачення-2006 LORDI з Фінляндії, самобутній молдавський ZDOB si ZDUB, білоруський BRUTTO, наші Ірена Карпа зi своєю QARPA, ТАНОК НА МАЙДАНІ КОНГО, ONUKA, російський панк-роковий ЭЛИЗИУМ, який відомий на батьківщині своїми опозиційними настроями і має в репертуарі пісні українською, та інші цікаві виконавці.

«Файне місто» відбувається в режимі open air, на території тернопільського аеропорту, тож, окрім музичної програми, має великі можливості для інших розважальних локацій. Тут і спортивна, літературна та ігрова зони, ярмарка рукоділля, вуличний театр та різноманітні майстер-класи, арт-зона, салон краси, велопрокат, кінопокази, літературна зона, лекторії, вуличні театри, дитяча зона, ігрова зона, атракціони, караоке, хендмейд ярмарок.

Подбали організатори і про відповідну інфраструктуру — наметове містечко, «харчові майданчики», душові кабіни, пункти підзарядки телефонів, біо-туалети та інші зручності.

Тим часом тернопільські волонтери вирішили використати можливості фестивалю і для потреб АТО. Біля входу у фестивальне містечко Логістичний центр допомоги бійцям АТО встановив свою волонтерську кухню, відтак усі кошти від продажу там страв власного виробництва будуть спрямовані на потреби захисників України.

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути