chrome firefox opera safari iexplorer

Фільм про українських військових в Криму переміг на міжнародному фестивалі

29 серпня 2016 о 13:04

Документальний фільм «Крим. Як це було» українського режисера Костянтина Кляцкіна визнали найкращим на міжнародному кінофестивалі «Місто мрії», який проходить у Рівному.

Про це режисер повідомив у Facebook.

Стрічка здобула перемогу в номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм».

Відзначимо. що міжнародний фестиваль «Місто мрії» (Rivne International Film Festival «Dream City») проводиться щороку. У цьому році на фестивалі представлені 50 робіт з 12 країн.

Нагадаємо, фільм «Крим. Як це було» зняли до другої річниці російської анексії півострова. Це двогодинна документальна стрічка, що об'єднала свідоцтва українських військовослужбовців, які під час захоплення Криму російськими військами в 2014 році захищали тут українські військові частини і залишилися вірними присязі.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути