chrome firefox opera safari iexplorer

Фільм про українських військових в Криму переміг на міжнародному фестивалі

29 серпня 2016 о 13:04

Документальний фільм «Крим. Як це було» українського режисера Костянтина Кляцкіна визнали найкращим на міжнародному кінофестивалі «Місто мрії», який проходить у Рівному.

Про це режисер повідомив у Facebook.

Стрічка здобула перемогу в номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм».

Відзначимо. що міжнародний фестиваль «Місто мрії» (Rivne International Film Festival «Dream City») проводиться щороку. У цьому році на фестивалі представлені 50 робіт з 12 країн.

Нагадаємо, фільм «Крим. Як це було» зняли до другої річниці російської анексії півострова. Це двогодинна документальна стрічка, що об'єднала свідоцтва українських військовослужбовців, які під час захоплення Криму російськими військами в 2014 році захищали тут українські військові частини і залишилися вірними присязі.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути