chrome firefox opera safari iexplorer

Коли буде розкрита найбільша політична таємниця України?

29 вересня 2016 о 14:08

Заява народного депутата О. Єднака про вихід з парламентської коаліції актуалізувала ключове політичне питання, яке «зависло» в повітрі останні 5 місяців: хто сьогодні керує Україною?

Я не буду обговорювати власне рішення народного депутата, але мені цікаво: як можна вийти з того, чого де-факто не існує?!

Адже, як відомо, усі звернення політиків, експертів, журналістів до Голови Верховної Ради з проханням показати цей таємничий список членів нової коаліції, яка керує Україною (оскільки ми живемо в парламентсько-президентській республіці, де саме парламентська коаліція формує склад Кабміну та несе спільну відповідальність за діяльність виконавчої влади) досі залишились не почутими.

Отож, формально сьогодні ще один депутат виходить з «таємничої організації», до якої невідомо хто входить…

Може, дійсно, вже настав час побачити список членів тої коаліції, яка сформувала уряд і несе відповідальність за все, що відбувається в Україні, для того, щоб потім запитати у цих депутатів: що вони зробили або чого не зробили?!

Тому вкотре звертаюся до української влади і парламенту з вимогою оприлюднити список народних депутатів-членів цієї засекреченої парламентської коаліції, щоб нарешті розкрити найбільшу політичну таємницю України!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна» 

Розділи: Політика

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути