chrome firefox opera safari iexplorer

Церемонія відкриття Євробачення 2017 пройде на території Софійського собору

22 вересня 2016 о 10:39

Буквально кілька днів тому, стало відомо де буде Євробачення 2017. Київ прийматиме гостей Євробачення 2017. Сьогодні прес-служба Національної телекомпанії України (НТКУ) повідомила, що церемонію відкриття Євробачення-2017 планують провести на території заповідника Софія Київська.

Орагнізатори відзначають, що Софія Київська — це святе місце, яке внесено до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і извесно на весь світ. На думку Київської міської адміністрації, захід не має образити почуття віруючих, тому як Софія Київська зараз діє як музей, а не храм.

До церемонії відкриття буде вести червона доріжка від Софійської площі. А саму церемонію відкриття Євробачення транслюватимуть великі монітори, які встановлять на Софійській площі.

Організатори назвали ще одну офіційну локація Євробачення 2017 — Євроклуб, розміститься на території КВЦ «Парковий». Для фанатів Євробачення і всіх жителів, а також гостей міста працюватиме Євромістечко, остаточне рішення про його розміщення візьмуть на початку лютого 2017 року.

Крім того, в період проведення Євробачення в Києві планують організувати безліч додаткових заходів.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути