chrome firefox opera safari iexplorer

Церемонія відкриття Євробачення 2017 пройде на території Софійського собору

22 вересня 2016 о 10:39

Буквально кілька днів тому, стало відомо де буде Євробачення 2017. Київ прийматиме гостей Євробачення 2017. Сьогодні прес-служба Національної телекомпанії України (НТКУ) повідомила, що церемонію відкриття Євробачення-2017 планують провести на території заповідника Софія Київська.

Орагнізатори відзначають, що Софія Київська — це святе місце, яке внесено до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і извесно на весь світ. На думку Київської міської адміністрації, захід не має образити почуття віруючих, тому як Софія Київська зараз діє як музей, а не храм.

До церемонії відкриття буде вести червона доріжка від Софійської площі. А саму церемонію відкриття Євробачення транслюватимуть великі монітори, які встановлять на Софійській площі.

Організатори назвали ще одну офіційну локація Євробачення 2017 — Євроклуб, розміститься на території КВЦ «Парковий». Для фанатів Євробачення і всіх жителів, а також гостей міста працюватиме Євромістечко, остаточне рішення про його розміщення візьмуть на початку лютого 2017 року.

Крім того, в період проведення Євробачення в Києві планують організувати безліч додаткових заходів.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути