chrome firefox opera safari iexplorer

Церемонія відкриття Євробачення 2017 пройде на території Софійського собору

22 вересня 2016 о 10:39

Буквально кілька днів тому, стало відомо де буде Євробачення 2017. Київ прийматиме гостей Євробачення 2017. Сьогодні прес-служба Національної телекомпанії України (НТКУ) повідомила, що церемонію відкриття Євробачення-2017 планують провести на території заповідника Софія Київська.

Орагнізатори відзначають, що Софія Київська — це святе місце, яке внесено до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і извесно на весь світ. На думку Київської міської адміністрації, захід не має образити почуття віруючих, тому як Софія Київська зараз діє як музей, а не храм.

До церемонії відкриття буде вести червона доріжка від Софійської площі. А саму церемонію відкриття Євробачення транслюватимуть великі монітори, які встановлять на Софійській площі.

Організатори назвали ще одну офіційну локація Євробачення 2017 — Євроклуб, розміститься на території КВЦ «Парковий». Для фанатів Євробачення і всіх жителів, а також гостей міста працюватиме Євромістечко, остаточне рішення про його розміщення візьмуть на початку лютого 2017 року.

Крім того, в період проведення Євробачення в Києві планують організувати безліч додаткових заходів.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути