chrome firefox opera safari iexplorer

Місто-господаря «Євробачення-2017» визначать на конкурсі

13 червня 2016 о 13:56

Місто, що здобуде право приймати Євробачення-2017, визначить конкурс. Його умови Національна телекомпанія України оголосить після зустрічі її керівництва з Наглядовою радою Євробачення-2017 у Женеві, де розташована штаб-квартира Європейської мовної спілки (European Broadcasting Union) — найбільшої у світі асоціації телерадіомовників.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу НТКУ.

«Зустріч НТКУ з Наглядовою радою Євробачення-2017 відбудеться 13-14 червня 2016 року. На цій зустрічі топ-менеджери українського суспільного мовника отримають важливу для конкурсу міст інформацію, без якої його оголошення неможливе. Дата старту конкурсу буде визначена по поверненню делегації в Україну», — ідеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, право приймати Євробачення-2017 Україна здобула завдяки перемозі Джамали у Швеції на цьогорічному конкурсі. Організатором Євробачення-2017 є Національна телекомпанія України.

Європейський мовний союз оцінив вартість підготовки та проведення “Євробачення” на Україні в 15 млн євро.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути